Matis

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anita.pataji, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   11 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• 24 órás hidratáló krém, gátolja az öregedés jeleinek kialakulását, kezeli az oxidatív stressz tüneteit.
  • A bőr kettős védelmét látja el: hidratál + antistressz hatás. Hatására a bőr rugalmasabb, bársonyosabb lesz.

tonhalacska

2022. március 3.

Ez egy csoda! A legjobb krém, amit valaha használtam. Alig lehet már megvenni, nem gyártják már. Még 2dobozom van, azt beosztom, utána sírás lesz. Maszknak írják, de én krémként használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 3.

hoberboglarka

2018. november 14.

A nagy verzióját használtam, majdnem 1 évig kitartott mindennapi használat mellett is. Valóban szépen hidratál, az illata nem túl tolakodó, de mégis érezhető. Viszont amiért le kell vonnom az az ára, amennyiben kerül annyit sajnos nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

petracska13

2017. május 21.

A vitális hordatáló emulzió számomra maga "az arckrém". Nem érdekel hogy mit tartalmaz, már az sem érdekel hogy mennyibe kerül, ez a krém maga a csoda!
Sok sok év keresgélése, csalódása, pénzkidobása és újrakezdése után végre megtaláltam!
Pedig nem vagyok könnyü eset. Vízhiányos, tág pórusú, érzékeny és foltokban hámló arcböröm van, de ez a krém táplál, megnyugtat, hamar beszívódik és nem okoz miteszereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.