Matrix

Ár:   4330 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisenikoke, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hatékony professzionális kúra magas Pro-Keratin és selyem koncentrációval.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. december 16.

Csak ajánlani tudom, festett szőke hajamra totál gyógyulást hozott egy héten egyszer hajmosás után pár percig rajta hagytam ,vállig érő hajam van és havonta festem,újra fogom venni mert nekem bevált. Mellette használtam a BIOLAGE SCALPSYNC AMINEXILl hajhullás elleni cseppet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 16.

Dzsingiszkan

2019. október 27.

Sziasztok! Itteni vélemények alapján megrendeltem budapesti webshopból és a doboza és az ampullák érdekes módon pont így néznek ki mint a képen, csak a Matrix márkanév hiányzik róla.
Nektek rajta van a Matrix név a dobozán meg az ampullákon?
Köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Nektek rajta van a Matrix név a dobozán meg az ampullákon?
Köszi

Zoana

2019. május 26.

Zseniális termék . Gyakorlatilag már meghalt szétégetett hajamat visszahozta az életbe . mindenkinek csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

xxs

2019. március 19.

A többi matrix keratin termékkel ellentétben ez szilikonmentes. Klassz, nem kártékony protein, vizes állagú. Vékony szálú, kissé váll alá érő hajamra pont elég egy tubus.
Jót tesz, de a hajamnak a protein mellé kell a hidratálás is, kiegészítik és nem helyettesítik egymást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

szzsu19

2017. február 14.

Nem is tudom : Fodrászatban egy KERATINOS Újjáépítés kezelés folyamán használtak utána pihe -puha volt a hajam az elso hajmosásig ,megrendeltem itthon is alkalmaztam már kétszer, ízagából semmi extra , igaz, nem karosodott a hajam, de azért szeretem volna ha fényesebb és gyorsabban szárad mint ahogy ígérik (ha sokáig rajta hagyom,melegbe próbálom tartani ,akkor erősíti a hatást)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

kisenikoke

2016. április 30.

Állagra totál olyan, mint a víz. Először nagyon meglepődtem, mert vártam volna a szokásos sűrűségű és többnyire fehér színű hajpakolások jellemzőit. Érdemes vele óvatosan bánni, mert teljesen olyan, mint a víz. Nagyon kellemes illata van, ami sokáig a hajban marad.
Hetente mosok hajat, így lényegében két és fél hónapig kitartott. Ha valakinek rövidebb a haja, érdemes néhány adagot felezni. Én fülvonaltól lefelé használtam. Megmosott törülköző száraz hajra vittem fel és igyekeztem mindig egy órát folpackkal a fejemen hagyni. Majd simán csak langyos/meleg vízzel leöblítettem.
Összességében egy jó terméknek tartom, meg vagyok vele elégedve.
Ha kerestek valami jó terméket, érdemes kipróbálni. Én hiszek benne, hogy csak többet tud egy ilyen termék mint egy drogériás pakolás.
A nagy BUMM hatást nem adta meg sajnos, így "csak" 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Összességében egy jó terméknek tartom, meg vagyok vele elégedve.
A nagy BUMM hatást nem adta meg sajnos, így "csak" 4*.