Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maaya83, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hajban maradó hidratáló spray

Puha és fényes lesz tőle a haj, nem neheziti el és nem hagy zsíros érzetet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lauran

2014. november 2.

Az illata valóban nem kellemes. Nekem jobban hidratálja a rémesen száraz hajam, mint az olajok, egyelőre nem vettem észre, hogy jobban kiszárítaná. Szép fényt ad, könnyebben kezelhető tőle a hajam. Persze, ez is távol áll attól, amit én elképzelnék a kezelhetetlen hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

maaya83

2012. október 15.

Az illata nem a legjobb a hajszárítási időtt szuperul lecsökkenti selymes és fényes lesz tőle a haj de én azt vettem észre,hogy szárít:(.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.