Matrix

Ár:   €12   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2019. július 25.

Ár:   €12
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• A proteinek és hidratáló gazdag összetevőinek köszönhetően a hajat már 15 perc alatt képes helyreállítani a károsodott haj egészségét
  • A Pro-Keratin proteinek és aminosavak kombinációjával kitölti a hajszálak károsodott részeit, megújítja a haj szerkezetét és felületét, továbbá meggátolja a további további töredezését
  • A elyem alkotóelemében található aminosavak helyreállítják a haj nedvességtartalmát és megvédik a hajszálakat a további kiszáradástól
  • Hidratálja és lesimítja az igénybevett, roncsolt hajat, táplálja és védi a haj szerkezetét a károsodás ellen
  • Puhává, könnyen kezelhetővé teszi a legreménytelenebbnek tűnő száraz hajat is

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csill87

2021. augusztus 28.

Oda vagyok érte! Ez az első professzionálisabb balzsam, amit kipróbáltam, eddig csak drogériás és gyógyszertári samponokat használtam, de láttam, hogy nem szép a hajam és gondoltam kipróbálok valami jobbat. A samponnal együtt használom, és nagyon-nagyon szeretem.Azóta átcsomagolták,már nem így néz ki, mit a képen, de az összetétele ugyanaz maradt. Nem értem a negatív véleményeket, hogyha láttam volna, tuti nem merem megvenni, ennek ellenére nekem nagyon bevált. Nagyon tiszta és fényes a hajam. Az állaga, tapintása meg olyan mint a mese, olyan puha. Eddig csak akkor volt ilyen a hajam, ha a fodrásztól jöttem. Még csak 3 hete használom, remélem végig ilyen marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

zsofi207

2020. szeptember 10.

Én évekig használtam, de sosem tapasztaltam azt amit az első hozzászóló írt.
Az én termékem egy sűrűbb, viszonylag nehéz,de iszonyatosan jól tápláló balzsam volt. A samponja is brutál puhította a hajamat, ami ráadásul annyira sűrű és tömény, hogy sokszor hígítva használtam! A kettő együtt meg valami csodát művelt. Természetesen hajtőre nem szabad alkalmazni, mert lezsírosítja, illetve vékonyszálúaknak sem teljesen a legjobb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Én évekig használtam, de sosem tapasztaltam azt amit az első hozzászóló írt.

Panni21

2019. július 25.

Sajnos nagyon nem vált be, ha tudom, hogy ennyire nem leszünk jóban, fel sem töltöm, nem szeretek rossz véleményt írni.
A márka Hydrasource hajbalzsamja a kedvencem, amiatt mertem ennek a keratinosnak is bizalmat szavazni, persze féláron. Sajnos annyit sem ér.
Mosás közben a fél tubust felkenhettem volna a hajamra, annyira híg, és konkrétan eltűnt, nem éreztem, hogy bármit is felvittem volna.A kifésülésben nem segít, szárítás után meg konkrétan szénaboglya volt a hajam, háromszor vittem fel olajat, hogy kinézzen valahogy, nem segített.
Érdekes észrevétel, hogy a termék keratin tartalma ellenére kb kisgyerek korom óta nem volt ennyire hullámos a hajam, mint most. Évek óta már egyenesként hivatkozom rá, mert jóformán az is. Maximum olyankor lesz hullámos, ha megázok, és fésülés nélkül hagyom megszáradni.
Most meg kb ugyanez. Nem túl kellemes élmény, mivel vékonyszálú a hajam, és bár ébredés után nagyon szép hullámos volt az egész ( leginkább olyan "beachy waves", nem tudom jobban jellemezni), fésülködés után azonban úgy nézett ki, mint amikor gyerekkorunkban a Barbie babák haját kifésültük.
Jó, lehet, csak véletlen egybeesés, mindenesetre ezt a balzsamot nem használom többször.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.