Matrix

Ár:   3625 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maaya83, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Szilikon és aminosav tartalmának köszönhetően helyreállítja a károsodott kutikula szerkezetét, megszelídíti a rakoncátlan tincseket, kiküszöböli a haj statikus feltöltődését és szöszösödését. Segíti a porózus haj újjáépítését, ápolja a töredezett hajvégeket. Olajmentes hatóanyaga révén a hajszerkezetet azonnal kiegyenlíti anélkül, hogy elnehezítené a hajat, így a vegyszeres munkák után a haj élettel telivé és csillogóvá válik. Láthatóan javítja a tartós hullámosítás és a színváltoztatás eredményét. Helyreállítja a haj rugalmasságát és nedvességtartalmát. Könnyebb fésülhetőséget biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Liv77

2017. február 18.

Két flakonnal is elhasználtam,könnyebben ki tudtam fésülni a hajam vele,akkor is bevethető volt,amikor éppen elfogyott a hajbalzsamom.Viszont az illata nem tetszett,ezért lecseréltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Póni

2015. december 1.

A nagy kiszerelés szerintem egy évig is kitart..Néhány hónapja használom, és tényleg nem száll a hajam frissen szárítva. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

kate26

2014. február 20.

A fodrászom fújta a hajamra festés előtt.Sokkal szebb lett a végeredmény és kevésbé károsodott a hajam a szőkítéstől.Beszereztem magamnak egyet itthonra is.
Szépen rendbehozta a hajamat és jobban nőtt amíg használtam,sokáig kitartott.
Azóta is vadászok rá,de sajna nem találom hónapok óta egyik fodrászkellékesnél sem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Szépen rendbehozta a hajamat és jobban nőtt amíg használtam,sokáig kitartott.

Oraculum

2014. február 8.

Nagyon sokoldalú termék, de csodát nem tesz, festéskor világosítok vele hajat:)
A nagy kiszerelés sokáig elég.
Most már új csomagolásban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Nagyon sokoldalú termék, de csodát nem tesz, festéskor világosítok vele hajat:)
A nagy kiszerelés sokáig elég.
Most már új csomagolásban kapható.

mili

2013. január 21.

Egy időben használtam, de nem tett rám nagy benyomást, egy flakonnal használtam el, és többet nem vettem újra. Nem váltotta be a hozzáfűzött reményeim, mert a hajam állapotán nem javított, pedig bőven telepakolták szilikonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

maaya83

2012. október 1.

Nagyon jó termék azt kapod amit ígér!Bár a kifésülhetőség nem lett sokkal könnyebb emiatt 4-csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.