Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

A SoColor.beauty So.RED krémhajfesték-sorozat gyönyörű, intenzív, tartós vörös és narancs árnyalatokat biztosít mindenki számára, a hajápoló összetevők pedig telt fényt és fantasztikus csillogást biztosítanak a hajnak.

Booster (világosító) és highlight (melírozó) festék is egyben, tehát ilyen célokra is alkalmas.

Az eredmény akkor lesz megbízható és tökéletes, amennyiben a Matrix - Creme Oxydant 6%, 9%, vagy 12%-os oxydálóval keverik 1:1 arányban, attól függően, hogy világosítani is kell-e a hajat.

Kifejezetten az erős vörös, piros és narancs árnyalatokat tartalmazza a piros-dobozos festék-sorozat!

Kiszerelés: 90 ml

Szalon-exkluzív márkatermék, kizárólag fodrász-szalonokban kapható!

Oraculum

2014. július 7.

Csak szeretni lehet!
Oda vagyok minden vörösért és narancssárgáért, minden árnyalatát kipróbáltam már a hajam egyes részeire, vagy felkentem az egészre a látványos hatásért.
Kb. 500-800 Ft-al drágább a többi SoColor hajfesték-sorozatnál, mert ez melírozó és világosító festék és nagyon erősek az árnyalatai.
Egyedül az nem tetszik, hogy szőkített hajon gyorsabban kopnak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Csak szeretni lehet!
Egyedül az nem tetszik, hogy szőkített hajon gyorsabban kopnak a színek.