Matrix

Ár:   3365 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maaya83, Módosítva: 2014. május 12.

Kiszerelés:   250 ml és 1 l
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Matrix Total Results Color Care kondicionáló a ragyogó hajszínért

• Matt, színevesztett festett hajra ajánlott
  • A porózus, érzékeny hajszerkezetet ragyogó fényűvé változtatja 45 hajmosás után a sampon és a kondicionáló együttes használata esetén
  • Táplálja és hidratálja a hajat
  • Hosszantartó fényt és színvédelmet biztosít
  • Fade Guard Technology™
  • Vitamin E + Sunflower Oil

Kiszerelés: 250 és 1000 ml

sebidori91

2017. január 12.

Semmi extra, ezt egy olcsóbb drogéirás balzsam is tudja. Nincs hosszantartó illata, nincs HŰŰHHAA hatás, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

FTitania

2016. április 22.

Kedvelem ezt a terméket a Total Results Color Care samponnal együtt, festett hajra remek választás, a hajam ápolt, hidratált, az illatát is szeretem. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Kencemániás

2015. február 1.

Nem igazán éreztem hidratáló, ápoló hatást a használata után, egy jóval olcsóbb tucatáru is tud ennyit 10-ed annyi pénzért. Nagyon nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

cinoci

2014. április 5.

Ajándékba kaptam a balzsammal együtt. Kifejezetten jó sampon,de magamtól valószínűleg nem adnék érte ennyi pénzt. Ha az ára kedvezőbb lenne, kapna 5 csillagot. így viszont csak 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

Oraculum

2014. február 8.

Imádom!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Imádom!:D

zmbanett

2013. május 28.

a hatásos simító termékcsaládja után többet vártam tőle. nem igazán tetszett sem az illata, sem pedig az állaga. miután felkentem a hajamra, olyan volt, mintha bevizeztem volna. a hajam beszippantotta és kész. miután lemostam, olyan volt, mintha nem csináltam volna semmit. nekem nem jött be. természetesen egyből másfél litereset vettem, bízva a hatásában, de elég nehezen fogyott el. azért a 3 pont, mert ennél bizony jóval rosszabb dolgok is léteznek a világon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.