Matrix

Ár:   2620 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Balzsam hullámos, töredezett, hőtől károsodott hajra.

Kiszerelés: 250 ml

Oraculum

2014. február 8.

Kiváló termék, de muszáj hozzá a samponja és az olaja.
Mikor göndörítettem a hajamat, nagyon szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Kiváló termék, de muszáj hozzá a samponja és az olaja.
Mikor göndörítettem a hajamat, nagyon szerettem:)

lujzi

2014. január 30.

kellemes balzsam, jó érzés használni, szuper az illata, de ennyi. nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

lilla.kiraly

2013. december 9.

Nagy csalódás ez a samponja után. A száraz, töredezett hajammal semmit sem csinál, csak elnehezíti.Amikor még picit nedves a hajam akkor van az az érzésem hogy megtaláltam a legeslegjobb balzsamot, de amikor teljesen megszárad a hajam akkor a látvány az valami borzasztó.. Sajnos 1 literes kiszerelésben vettem meg, szóval valahogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

sszöszi

2013. november 3.

A samponnal együtt használom, ez a termékcsalád leghasznosabb darabja. Puhává varázsolja a hajam, de sajnos, ha nem rakok rá hajszárítás előtt valami nagyon jó ápolót, akkor elveszik a puhaság... Számomra egy sima balzsam+pakolás is ér ennyit, mint ez, sőt, még ehhez is szükséges egy pakolás, úgy lesz teljes az összhatás. Ennyi pénzért nem hinném, hogy újraveszem, jó, de semmi extra! Illatra is többet vártam volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

lau0825

2013. január 24.

Tényleg simább, fényesebb tőle a hajam, könnyebben kezelhető. Borsos ára van, de mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.