Mauboussin

Ár:   7360-8930 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   7360-8930 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 90 ml

Szív: rózsa, heliotrop Alap: pacsuli

Flami

2017. február 10.

Gyönyörű az üvege.
Egyetlen pici kézfejre helyezett spriccnek olyan ereje, olyan hatósugara van, hogy egyelőre keresem a szavakat és gondolkodok, vajon van-e nálam fejfájáscsillapító.
Nagyon bejön, csak szokni kell az első félórát...
Én ezt olyan nagyasszonyos illatnak érzem, mint a Mademoiselle Chanel edp-t.
Lehet, hogy illatra nem hasonlít, a feelingre gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

Gyönyörű az üvege.
Nagyon bejön, csak szokni kell az első félórát...
Én ezt olyan nagyasszonyos illatnak érzem, mint a Mademoiselle Chanel edp-t.
Lehet, hogy illatra nem hasonlít, a feelingre gondoltam.

Coromandel

2016. december 11.

Nagyon tetszik! És tudjátok miért? Mert nem az az olcsó, mindegyik ugyan olyan kategória, hanem egy lágy , bár édes illat, mégis a leszáradása egy isteni finom puderes csoda! Tetszik tetszik tetszik :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 11.

DFI

2016. december 1.

Én is a felpontozók táborát erősítem. Kifújáskor és közvetlenül utána túl édes semmilyen. De tessék kicsit várni, amíg kibontakozik egy - nekem a 80-as éveket idéző - minőségi édeskés szappanos illat. Szívesen viselném, de nem rohanok megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

aidanne

2016. november 15.

Jottem felpontozni... :) Noha ha azt nezzuk mennyire egyedi es kulonleges, akkor azt kell, hogy irjam, ezt sajmos mar egyszer megalkottak.. megpedig Armaniek Sí alakjaban... de! Ez egy szebb, es minosegibb darab a szamomra( az orromnak de az mar mindegy is ;) ) fyonyoru pacsulis rozsas kezdet es egy vegtelenul elegans puderes csodakent szaradt le az en boromon. Miert adtam meg js negyest? Tessek valami egyeduallot alkotni kedves Mauboussin, amugy az uveg, es az illat is rendben van. Aki nem akar az armaniert tobb sulyos ezreket fizetni( jogosan!) az valassza ezt a kis lakat formaju uvegcset, mert nem banja meg ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Chrissy

2016. november 12.

A mai Müller túrámon botlottam bele. Nagy tömeg volt és pont azokhoz az illatokhoz nem fértem hozzá, amiket szerettem volna megszagolni és csukló tesztelni. Mint a cápa keringtem a parfüm részlegen és aztán megláttam ezt a csodaszép és figyelemfelkeltő üveget az egyik sor végén és tök üres volt a környéke úgyhogy kipróbáltam. Nagyon tetszett. Lenyűgözött, úgy éreztem végre kincsre leltem, egy nem tucatillatra, egy különlegességre, ami egyszerre édes és fűszeres, nőies, de domináns. Rózsás finomság.
Egyre csak szagolgattam a csuklóm, akármit teszteltem még ezután nem tetszett.
Aztán úgy egy óra múlva elsilányult. Hervadt rózsa. Kicsit a Sí-re kezdett emlékeztetni. Teljesen átment édes semmilyenbe. Hiába kerestem benne utána a kezdeti csodát.
Megnéztem az összetevőit a bölcs telefonomon, meglepett az egyszerűsége, csupán 4 illatelemből áll! Talán ezért bomlott le olyan hamar. De ettől az infótól ismét érdekessé vált, fogok adni neki még egy esélyt. Addig 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Egyre csak szagolgattam a csuklóm, akármit teszteltem még ezután nem tetszett.

senskin

2016. augusztus 16.

Eléggé megosztó illat lehet. Nekem a többi kevésbé jön be, ez inkább. Olyan dívás, nagyvilági, ihletes illat. Elvontabb stílusú, de ugyanakkor középkorú hölgyeken tudom elképzelni, és még magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.