Mavala

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2014. november 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Két-három cseppet kell hozzáadni belőle a besűrűsödött körömlakkhoz, hogy azt visszanyerje az eredeti konzisztenciáját és ismét könnyű legyen vékony rétegeket felvinni belőle.

_ca_

2014. október 27.

Teljesíti, amit kell neki, de az a megérzésem, hogy az olcsóbb higítók is ugyanilyen jól működnének, mert az összetevők eléggé hasonlóak. Összehasonlítási alapom sajnos nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate