Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Ecsetek

NovakneViki

2016. április 28.

Ezt az ecsetet a max factor sminkakadémia egyik játékán nyertem. Kicsit tartottam a lapos kidolgozásától, de kis gyakorlással nem nehéz megtanulni használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

kismadár

2013. november 12.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet! ♥ Bár alapvetően jobban szeretem az alapozót kézzel eldolgozni, ez az ecset mégis tökéletes! Nagyon finom, puha, tökéletes kidolgozásúak a szálai, tényleg eszméletlen jó kis ecset! Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert én a DM-ben kaptam a szintén MaxFactor Xperience alapozó mellé ajándékba, és ha jól tudom, nem is lehet Magyarországon kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.