Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Színkorrigáló ceruzák 5 árnyalatban:

• Zöld: kipirosodás ellen.
  • Lila: sárga területekre, tompa bőrszínre.
  • Sárga: lila tónusok eltüntetésére.
  • Barack: sötét foltok ellen.
  • Highlighter.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

linszu

2016. augusztus 27.

Hogy életemben mennyi hülyeséget megvettem, köztük ezt is, a zöldet, sárgát és highlightert is, de nagy kár volt. Szerintem nem érnek semmit. A sárgának szuper a színe, de nem elég krémes, nem lehet szépen eldolgozni, száraz. A zöld ugyanez. A highlightere meg épp, hogy ad egy kis fényt. Nem éri meg megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

juditviktoria

2015. július 18.

Nekem 3 árnyalat van meg,a zöld,a barack és a highlighter.Csak kíváncsiságból vettem meg őket de meglepően jó mindegyik!
Sajnos kijött pár patti az arcomon és egy-két akne is nemrég és a zöld nagyon szépen kiüti a pirosságukat:)
A szem alatti sötét karikákat is szépen kiegyenlíti a barack,a highlighter pedig tényleg nagyon szép fényt ad diszkógömb hatás nélkül.
Nekem tartósak,reggel felkenem őket és munka végéig simán fent maradnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Nekem tartósak,reggel felkenem őket és munka végéig simán fent maradnak!

kata.olajos

2014. december 23.

Én most szereztem be ezt a highlightert, napok óta egy jó termék után kutatok, rengeteget kipróbáltam, de nekem egyszerűen túl sok volt mindegyik. Nappali sminkhez kerestem olyat, ami csak egy kicsit élettel telibbnek mutatja az arcom egy enyhe fénnyel. Ha valaki a no make up make up híve, az szeretni fogja. Visszafogott, hűvös gyöngy színű highlighter, éppen annyi fényt ad az arc legmagasabb pontján, a szemöldöknél és a száj feletti íven, ami még természetes, messze nem csinál diszkógömböt az arcból, a hatás mégis igen meggyőző. Nem mondom, hogy nincs jobb a piacon ettől a terméktől, de azok jóval magasabb árfekvésbe esnek. Szerintem én ŐT megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.