Max Factor

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SHE, Módosítva: 2022. november 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• hidratálja és ápolja az ajkakat
  • sokáig megmarad
  • könnyen felvihető
  • az ajkak megjelenése telt és egészséges.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vivitrius

2022. november 17.

Nem tervezetten -mondhatni impulzus vásárlás volt- lettem az első szín tulajdonosa notino-n, amikor más rendelésem mellett megrendeltem 900 forintért :D Jelenleg a Rose Dust és a Raspberry Haze árnyalataim vannak, mindkettőt imádom. Alapvetően nem vagyok folyékony rúzs párti, de ez típus nagyon könnyen kezelhető, krémes és telt színekkel, enyhe vaníliás - még számomra is elviselhető illattal - rendelkezik. Felkenéskor közepes sűrűségű, könnyen siklik, az applikátor jól kézre áll. Nincs pánik, ha túlfutottam, könnyen korrigálható, nem szárad azonnal betonkeményre. Festéskor minimális csillogása van, majd 1-1,5 percen belül készre szárad. Nem az a krétaszerű retro matt, hanem inkább a krémesebb rúzs érzet, látványra viszont egy picit púderes matt. Szépen, kulturáltan kopik belülről kifelé, a végén enyhe kontúrceruza jelleggel látható, de nem közönségesen. Lerobbanthatatlanságot vagy élethosszigot ne várjunk tőle, de egy evés ivást teljesen jól kibír és nem megy körbe az ember fején. Utánigazításnál is megfelelően viselkedik. Hosszú évek óta az első folyékony rúzs, amiből még tervezek beszerezni. Teljes áron húzósnak érzem 3700-ért, de valami akcióban teljesen vállalható. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 17.