Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2012. december 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Masnuci

2016. március 7.

A legjobb rúzs amit valaha használtam! Még mindig van belőle egy kevés, csillogó, rose shimmer árnyalat. Jól fed és rendkívül tartós, a diszkréten csillogó ajak pedig csak hab a tortán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 7.

ceanne

2013. június 7.

Nagyon örülök, hogy ilyeneket írtok, mert most csíptem el a Müllerben az akciós állványról egy ilyet a 951-es árnyalatban (szép piros!) 1000 ft-ért, bár a külseje megkopott, azt hiszem igazán megérte! Egy még van (Europeum)! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

ancsablogja8

2013. február 5.

Az első Max Factor rúzsom ez volt. Nagyon szeretem, mert természetes a szín és tökéletesen passzol a számhoz/bőrömhöz. Ezek mellett még tartós is. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Musil

2012. december 16.

Életem első rúzsa, és a mai napig a kedvencem. Óriási előnye, hogy szinte teljesen szagtalan. Nagyon nem szeretem az illatosított rúzsokat. Szépen fed, aránylag tartós, de azért szárítja az ajkakat. Nem mászik el. Sajnos ma már nem kapható, pedig gyönyörű színpalettát adtak ki belőle. Kedvencem a Walnut árnyalat, mely egy metálos bronzbarna, hűvös, diszkrét, rendkívül elegáns szín, nagyon világos bőrtónus mellett is igazán jól mutat. Amolyan munkahelyi rúzs. Rengeteg bókot kaptam már érte. Ha még gyártanák, bespájzolnék belőle egy mázsával! Az ár/érték aránya is kiváló volt annak idején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.