Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Érzékivé varázsolhatjuk ajkunkat az új Max Factor Lip Volumizer ajakdúsító segítségével, amely azonnal teltebbé teszi az ajkakat, miközben 8 órán keresztül hidratált érzést biztosít.  A Lip Volumizer ajakdúsítóban az a csodálatos, hogy természetes, szexi megjelenést kölcsönöz az ajkaknak anélkül, hogy drasztikus változást érnénk el vele. Vita-kollagén összetevőket tartalmaz (E-vitaminnal, B5- és B3-provitaminnal), így azonnal hidratálttá teszi az ajkakat, feltölti és kisimítja a finom, apró ráncokat.  A Lip Volumizer ajakdúsító színtelen, így használhatunk fölötte bármilyen klasszikus rúzst.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

janush

2016. június 13.

Sohasem használtam Carmex-et se a másikat, aminek a nevét sem tudom.Ellenben valami nevetségesen alacsony összegért jutottam ehhez hozzá.Na most mit tud a drága: felkenés után kellemesen bizsergeti az ajkainkat.Ennyi!!! Nem tudom meddig képes fennmaradni, mert én kb 30 perc után leeszem a rúzst a számról.
A kiszerelése tetszetős, elég sokáig kitart , nem sérül,max a felirat kopik le.Nem használom rendszeresen , így nem tudom megmondani, a többihez képest mennyire szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

zsofia93

2015. február 20.

Nekem egy másik fajta van meg, de az is Max Factoros, csak annak fehér a csomagolása és nem bizsergeti az ajkat :) de én nagyon szeretem, nekem nem szárított és szép fényes lesz tőle a szám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.

Vikinca

2015. január 18.

Nagyon szárított, nem éri meg az árát. Egyedül a bizsergető érzést szerettem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.