Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit.petes, Módosítva: 2012. március 11.

Lelőhely:   Müller, DM

Ásványi por állagú alapozó, mely nem hagy olajos érzetet a bőrön.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Charlena08

2015. április 25.

Én őt nagyon szerettem... Bár inkább púder-jellegű volt... de nagyon könnyed, gazdaságos, jól fedett, nem porolt.... Kellemes volt viselni és tartós. A pamacs is klassz volt hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

bogcsilike

2014. május 11.

Naggyon szuper! Kár hogy már nem gyártják, hiszen még ecset is van hozzá! Olyan jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

toxicdoll

2013. április 9.

Nekem nem vált be sajnos. Ha esetleg valakit érdekel van egy 75-ös Golden árnyalatúm, ami szinte használatlan és az eredeti ár töredékéért megválnék tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Dothex

2013. február 4.

hát ez az, amit nem fogok többet megvásárolni. nem praktikus a kiszerelése, nehezen adagolható, nem tudom normálisan felhordani egyenletesen az arcomra, mert foltos, ahol az ecset hozzáér a bőrömhöz. nagyon különlegesre és hiánypótlónak tervezték, de nem jött be egyáltalán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

baobe

2012. október 23.

A színe, fedése számomra rendben van (az enyém egyáltalán nem csillog, szerencsére - lehet, hogy ez színtől függő?). Nekem csak az adagolásával van problémám: egyáltalán nem lehet praktikusan kivarázsolni a dobozkájából. Ha közvezlenül próbálom az ecsetre juttatni, akkor csak néhány pötty kerül rá, amit nem lehet egyenletesen felvinni, ezért inkább ki kell önteni valamibe, ami meg - valljuk be - macera. Nem hiszem, hogy legközelebb veszek ilyen kiszerelésű alapozót, márkától függetlenül. Az ecset is elég rossz minőségű, túl bökős, egyáltalán nem puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.

Linuxo

2012. augusztus 8.

Szép a csomagolása. Kellően fed. Nem hagy olajos érzetet. Nehezen adagolható, mert túl sok por szóródik ki belőle egyszerre. Az ecset praktikus volt, miután elfogyott a por, után is használtam magát az ecsete. Túlzottam csillogott... Többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

soiree

2012. július 7.

Hát nem kell tőle elájulni.. Már a csomagolása sem praktikus, túl sok szóródik ki az apró lyukakon, ha abba belemártom az ecsetet, foltos végeredményt kapunk.. Ha külön kiöntök egy kis tálkába belőle (más púder fedelébe) akkor talán használható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Milli006

2012. március 11.

Nah ez is egy borzalom. Tele van csillámmal, nem is értem, hogy mer valaki utcára lépni ilyennel az arcán. Mintha egy doboz csillámporból húzta volna ki a fejét...
Semmire sem tudom használni, így 1 csillag és egy újabb vacak, ami csak a helyet foglalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

judit.petes

2012. február 27.

Jól építhető, könnyen fedő por állagú alapozó. Szerintem nagyon praktikus a csomagolása is,jól lehet használni a kis ecsetet hozzá. A fedése tényleg könnyű, mintha nem viselne semmit az ember, de talán épp ezért napközben újra kell púderezni.
Óriási adag,én szinte naponta használom 1 éve,és kb. egynegyede hiányzik.
Sajnos már nem látom állványon sehol :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Óriási adag,én szinte naponta használom 1 éve,és kb. egynegyede hiányzik.
Sajnos már nem látom állványon sehol :(