Mayam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az acmella virágjából készült kivonat bőrfeszesítő, öregedésgátló, kiváló ránctalanító tulajdonságokkal rendelkezik.

Ránctalanító arckrémek, bőrfeszesítő, alakformáló szérumok, testápolók, fürdőszerek, házi kozmetikumok igen hatásos összetevője.

devababa

2016. december 2.

Valoban ranctalanit, de nagyon keveset teszek belole. Altalaban hozzakeverek par cseppet a szokasos arckremembe. Illata nem a legjobb, de a hatasa a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

domann

2016. szeptember 7.

Pár hete vettem, kitartóan kenegetem a szem környékemet vele, szeretem és vmiért bízok benne, mindig a táskámban van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Milka

2013. október 15.

ráncgyilkosnak is nevezik, ez persze túlzás, csodaszer a bevésődött ráncokra nem létezik, viszont: az apróbbakra látványosan hatásos, sőt még a szem alatti puffadást is gyönyörűen kezeli. tökéletes hidratáló, közepesen gyorsan issza be a bőr. bár töményen nem ajánlják, én úgy is megpróbáltam, semmilyen irritációt, káros hatást nem tapasztaltam úgy sem. abszolút megéri - az egyébként nem borsos - árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.