Mayam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az acmella virágjából készült kivonat bőrfeszesítő, öregedésgátló, kiváló ránctalanító tulajdonságokkal rendelkezik.

Ránctalanító arckrémek, bőrfeszesítő, alakformáló szérumok, testápolók, fürdőszerek, házi kozmetikumok igen hatásos összetevője.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

devababa

2016. december 2.

Valoban ranctalanit, de nagyon keveset teszek belole. Altalaban hozzakeverek par cseppet a szokasos arckremembe. Illata nem a legjobb, de a hatasa a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

domann

2016. szeptember 7.

Pár hete vettem, kitartóan kenegetem a szem környékemet vele, szeretem és vmiért bízok benne, mindig a táskámban van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Milka

2013. október 15.

ráncgyilkosnak is nevezik, ez persze túlzás, csodaszer a bevésődött ráncokra nem létezik, viszont: az apróbbakra látványosan hatásos, sőt még a szem alatti puffadást is gyönyörűen kezeli. tökéletes hidratáló, közepesen gyorsan issza be a bőr. bár töményen nem ajánlják, én úgy is megpróbáltam, semmilyen irritációt, káros hatást nem tapasztaltam úgy sem. abszolút megéri - az egyébként nem borsos - árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.