Mayam

Ár:   1170 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erőteljes regeneráló hatású, ránctalanító hatóanyag, derűssé teszi a bőrt, hámlasztó, ráncfeltöltő hatású összetevő, mely halványítja a pigmentfoltokat és tompítja a bőr egyenetlenségeit. Teljes mértékben növényi alapú készítmény

Híg, színtelen, enyhén sárgás folyadék, vízben oldódik, olajban nem oldódik.
Sűrűség: 1.05-1.10

• ajánlott használatos adagolás kozmetikai készítményekbe:  rendszeres, hosszútávú használatra 1-2%; vagy alkalmi peelinghez 10%
  • semmi esetben NE HASZNÁLJUK HIGÍTÁS NÉLKÜL!!
  • gy érzékeny bőr jól megtűri az AHA savakat, ha előbb egy alacsonyabb koncentrációban kezdjük használni, amit majd rendre növelünk
  • belefoglalható krémekbe, emulziókba, gélekbe, maszkokba, samponokba,frissítőkbe, víztartalmú szérumokba

Kiszerelés: 25 ml

mikkamakka75

2019. április 7.

Régebben otthon kutyultam belőle hàmlasztót semleges alapkrémmel vagy viràgvízzel, mostanàban a Cosrx aha/bha tonert szoktam felturbózni kb. 10%-osra ezzel a savval, hogy egy kicsit erősebb mindennapos hàmlasztóm legyen. A legújabb felfedezésem meg az, hogy amikor napi 8-10 óràt is talpon vagyok és a cipő minőségétől, fazonjàtól, mindenètől függetlenül is kicsit keményebb, szàrazabb lesz a bőr a sarkamon, csak ràpötyögtetem ezt a savat egy vattakorongra ès àtkenem vele a bőrkeményedést (és csak azt!!) heti egyszer. Van, hogy lemosom egy félórànyi hatóidő utàn és krémezek, van, hogy rajta hagyom éjszakàra is.. Szemmel làtható hàmlàs és minden egyéb kellemetlenség nèlkül, tökéletesen kordàban tartja a problémàt. 3 éve mindig van itthon ès amìg kapható, lesz is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

sophie986

2016. október 21.

Nagyon klassz! Rózsavízzel higítottam és úgy használom arclemosás után heti egy-két alkalommal. Finom puha, feszes bőrt hagy maga után, fél órával a használata után érdemes hidratálni. A kisebb ráncokat, szarkalábakat eltünteti, halványítja, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.