Mayam

Ár:   673 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Hajápolás

Az amla az egyik legjobb formája a természetes C-vitaminnak ezáltal véd a szabad gyökök ellen, tisztítja a hajat és a fejbőrt, megelőzi a hajhullást, a korai őszülést, korpát és fertőzéseket. Rendszeres használatával megelőzhető, hogy a haj elveszítse természetes színét és fényét. A hajhagymákat is megerősíti. Nyugtatja a bőrt, megelőzi a gyulladásokat és csökkenti a pórusok nagyságát.

midore

2018. január 30.

Mindig használom a hennázáshoz, kb. 10% arányban. Az én amúgy egyenes hajamat egyértelműen göndöríti: pl. a tarkótájéki "cicahajtincsek" szépen kunkorodnak tőle, amikor feltűzöm a hajamat kontyba/copfba. - A használata előtt ilyesmiről csak álmodoztam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

FeketePiroska

2017. december 28.

Nekem borzasztóan kiszárította a fejbőröm, kezem,és annyira viszketett utána, hogy az valami csoda. ( pedig kókuszolajjal kevertem ki.) Nem a márka sokkal inkább amla az amitől elment a kedvem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

FeMeli

2017. január 8.

Arcra használom hetente egyszer,selymes lesz tőle a bőröm és összehúzza a pórusokat. Hennához is keverem ,imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

2016. december 11.

Hennához kevertem, bár ne tettem volna.....rommá szárította a hajam. Ez nem a termék hibája, egyszerűen az amla savas kémhatása meg az én hullámos, száraz hajam nem férnek össze. Öblítés után olyan volt a hajam tapintása, mint a kenderkötélé.:S

arcra azért még kipróbálom, hátha....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

arcra azért még kipróbálom, hátha....

paranoidcat

2016. október 2.

A hennának van egy olyan kis mellékhatása, hogy vannak, akiknél képes kisimítani a hajat, vagy legalábbis hullámosabbá tenni. Pont közéjük tartozom. Utánaolvastam, és azt találtam, hogy 100 gramm hennához kb. 1-2 ek amla port kell tenni, ami elvileg kiegyensúlyozza ezt a hajsimító hatást. Rohantam is amláért, de kb. minden bioboltban hülyének néztek, és azt hitték almaport akarok venni, csak valamiért rosszul mondom... :D De azért sikerült szereznem egy csomaggal. Különben jól működik, nem vettem észre, hogy a henna így beleszólt volna a göndörségbe.
Amúgy meg egy csudajó dolog. Arcpakolásként is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Amúgy meg egy csudajó dolog. Arcpakolásként is kiváló.

AppleMaple

2016. június 18.

Szuper lett tőle a hajam. Ritkán van türelmem pepecselős procedúrákhoz, mert hosszú, göndör és dús loboncom van. Szóval nálam nem mindennaposak az efféle hajpakolások, viszont egészen jó lett a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

keettee

2016. április 29.

Maga a tökéletesség, eszméletlenül puha és fényes a hajam tőle. Én úgy használom, hogy finomítatlan kókuszolajat vízgőz felett felolvasztok, hozzá keverem az amla port, teljes kihűlésig néha megkeverem, hogy ne ülepedjen az aljára. Nedves hajra kenem fel, fejbőrbe is masszírozom mert az amlának jótékony hatása van a hajnövekedésre illetve őszülés ellen. Kb 2-3 órát törölközőbe csavarom, majd kb 3x samponozva lemosom. Próbáljátok ki ha olyan csillogó hajra vágytok mint a reklámokban, mindenféle természetellenes anyag nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

d-i_n-a

2014. április 21.

Mindig innen rendelem a hennás cuccaimat..csak ajánlani tudom őket..valamint a termékeket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Zatanii

2014. január 10.

Ahogy látom ez a márka még nem annyira ismert Magyarországon, ezért is kezdtem el feltöltögetni termékeiket a Krémmániára.
Most rendeltem tőlük először, pár napon belül ki is hozták alaposan becsomagolva, igényes csomagolásban. Első körben egy adag amla és henna port vásároltam (mindkettő 100 gramm). Az amla port tegnap ki is próbáltam, meleg kamillateával kevertem ki, illatosításképp szegfűszeg és fahéjport adtam hozzá. Kicsit darabkás, de könnyen lehet vele dolgozni, tetszik, hogy szabad kézzel is fel lehet vinni, mert ez ugyebár nem színez, mint a henna (viszont hosszútávú használattól sötétíti a hajat!). Egy órát volt fent, majd lemostam, elég könnyen ki is jött, az eredmény pedig nagyon puha, nagyon fényes haj. Ha kipróbálom a hennájukat is, biztos teszek bele egy kis amla port is. Mindenkinek ajánlom, aki szeretné természetes módon ápolni a haját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.