Mayam

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2014. január 20.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Az argán olaj figyelemreméltó tulajdonságokkal rendelkezik, kincs a bőr. a haj és a köröm számára. Tápláló, regeneráló hatású, meggátolja a bőr kiszáradását és élettani öregedését, visszaadja annak rugalmasságát. Antioxidáns és védő elemekben gazdag.

Macuska

2021. február 19.

Megmondom őszintén, hogy más fajta argán olajat még nem próbáltam, mivel ez a Mayam tökéletesen bevált. Így minek adjak ki több pénzt másért?
Kislányom a szempilláját kenegeti vele és már pár használat után növekedésnek indult. Hatása bámulatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

Shasta603

2018. július 11.

Kíváló minőségű olaj, a legjobb ár-érték arányban! Most már a 250 ml-es kiszerelést veszem meg belőle. A bőrőm imádja! Az elsőre ..... hm "barátságtalan" illat hamar elpárolog a bőrről és csak a csodás hatása marad. Mindig van belőle otthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

FruzsinaR

2018. január 5.

Épp elfogyóban volt a Manna argánolajam, amikor megláttam ezt a boltban ahol a többi olajat szoktam venni. Az ára sokkal kedvezőbb, gondoltam kipróbálom, megnézem van-e valami különbség. Hát nincs...ugyanolyan a hatása mint a manna argánolajnak. Főleg szemkörnyékre használom esténként, szépen feltölti. Nehezen szívódik fel, nappal, smink alá nem tudnám használni. Hála az égnek még nem sok ráncom van, remélem így nem is lesz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

cybio

2017. november 15.

Hatását tekintve minden oké vele, és szívesen adnék is rá 5 csillagot, de két ok miatt nem teszem.
Az egyik a már korábbi kommentekben is emlitett sajtszag/lábszag probléma. Használtam más márkájú argán olajat, mindnek megvan az a bizonyos jellegzetes enyhén büdös bukéja ami ráadásul hamar elillan, de ennél valahogy ezt halmozottan érzem...
A másik gondom vele a teteje. Jó lenne, ha az a cseppentős adagolós bigyó lenne ennek is a tetején, mint sok más olajnak, illóolajnak. Így nem állna fenn a veszély hogy meglódul az üveg, kifolyik egy nagyobb adag és úszik mindenem a sajtszagú olajban! Sebaj majd felhasználom a sarkaim kenegetésére, ha már az olaj úgyis alapból lábszagú, oda pont jó lesz :D
A nagyobb kiszerelése, gazdaságossága, és a hatása miatt viszont azért adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

pm01

2017. október 19.

Nyáron szereztem be, ilyenkor a kombinált bőröm nem igazán tolerálja a krémeket, azért pár alkalommal használtam éjszakára, főként radírozás után és elég kisimult volt reggelre a bőröm. Nagyon minimális mennyiség kell belőle, így kiadós. Télen biztosan többet fogom használni. Az ára szuper! A márka sok egyéb termékét tervezem kipróbálni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

devababa

2016. december 1.

Kremet keszitek belole. Alapanyagkent hasznalom. Ugyanannyira jo mint a tobbi dragabb olaj, csak ennek az arak kifejezetten alacsony. Tulajdonsagai megegyeznek a tobbi argan olajokeval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

gingerbloo

2016. november 29.

Jobb, mint a többi argénolaj amit használtam, de sokkal büdösebb is. Sajtszagú vagy lábszagú nem is tudom. Hidratáló felé kenem fel, hogy éjszakára jó olajos legyen a bőröm. Aknémnak nem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Kormosmerci

2016. november 16.

Teljesen meg vagyok elégedve minden eddig rendelt Mayam termékkel. Több olajat keverek Dancoly argán olajas hajbalzsamba, többek között ezt is. De használom olaj keverékként a hasamra és mellemre a terhességem miatt, hogy ne legyen csíkos és fantasztikus. Vettem panthenolt, argán olajat, jojoba olajat, szőlőmagolajat, aloe vera olajat, kendermagolajat és ezekkel mindd meg vagyok elégedve és újra rendelem őket. Most bővítettem a kincsestáram levendula vízzel és shea vajjal a babának. Teljesen megbízható a cég, szóval nem aggódom az új termékek kipróbálása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

PinkSnow

2016. július 10.

Én is imádom! Sok argán olajnak olvastam utána mielött ezt megvettem! Arra figyeljetek,hogy sok argán olaj nem 100%ig csak az,sok gyártó szereti más olajokkal vegyíteni! Csodás árban is van az átlaghoz képest, mindenhova kenegetem ,hajvégre, begyulladt szőrtüszőre, arcomra,bár nekem még nincsenek ráncaim ,remélem igy nem is lesznek! :D Ja, és lehet nekem van fura izlésem,de ez egyáltalán nem büdös,azért attol nagyon messze van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Sindy6

2016. január 29.

Nekem is mániám lett a főként/ vagy csakis természetes alapanyagokból készült kencék laboratóriumát létrehozni :) ( kivéve smink termékek :( ) és ezt a csodát én is ma használtam először a hajamra. Csak úgy sziporkázik ( bár közre játszott h kokusz és ricinus olajjal puhítottam hajmosás előtt a hajam :)
Egyik hátránya, hogy szegénykém nagyon büdi :) Bár fogalmam nincs mit jelent ez, de nekem valami állott kecskeszagú nyanyóka illata van :D de szerencsére hamar elillan, de egy kis kokuszvajjal biztosan eltüntethető teljesen.
Amugy miért ilyen buta az emberiség, hogy megvesszük a drága termékeket, amiben hűű, argán olaj van! Minthogy vennénk argán olajat és töményen azt használnánk... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil