Mayam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2014. január 20.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Az avokádó olaj egy kiváló öregedésgátló hatású olaj, jól beszívódik a bőrbe és a hajba, lágyít, visszaadja a bőr rugalmasságát és kényelemérzetét, hajregeneráló és hajerősítő hatású. Védő és csillapító hatású, érzékeny bőrre is megfelelő. Antioxidáns, véd a szabadgyökök ellen.

szzh01

2018. július 1.

Érzékeny, ekcémára hajlamos bőrű kisgyerekemnek kevertem ki avokádó olajból és olvasztott sheavajból kitűnő testápolót évekkel ezelőtt.
Anyira bevált, hogy azóta már több ismerősömnek is kellett adnom belőle. Néha teszek bele mást is (pl. ligetszépe olaj, vagy egy kis levendula illóolaj).
Nedves bőrre leheletvékonyan felhordva gyönyörűen ápolja, karban tartja a bőrt. Nagyon tetszik a nyers, természetes illata.
20 év feletti nagy fiaim is kérnek ebből a krémből maguknak hideg időben egy kis tégelynyit, s azzal kenik az arcukat, szájukat, ha kiszárad.
Időnként este éjszakai krém helyett vetem be, nagyon szép, feltöltött, kisimult lesz tőle a bőröm reggelre.
Alverde baby mosakodó gélbe is szoktam önteni egy keveset, azt használjuk zuhanyzáshoz, így közben egy kicsit ápol is a hozzáadott extra olajtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

marlu

2016. december 29.

Pár hete használom csak, de sokoldalúan lehet felhasználni ezt az olajat. Használom a hajamra olyan módon, hogy hajmosás előtt 15-20 perccel bekenem vele a hajvégeket, illetve a kevésbé jónak ítélt samponjaimat turbózom fel ezzel. Az arcomon is alkalmazom, csakúgy önmagában felviszem a bőrömre, szem alatti részekre, illetve a dekoltázsra is. Inkább este alkalmazom, mert akkor van ideje a bőrömnek magába szívni. Továbbá a testápolómba is teszek belőle. Ami esetleg furcsa lehet elsőre, az az, hogy az olajnak zöld színe van, de ez nem látszik se a bőrön, se a hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil