Mayam

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. január 10.

Kategória:   Hajápolás

A diót beborító húsos zöld héj szárításával és őrlésével nyerik ezt a port, melyet főleg természetes hajfestékként használnak fel. Hajszínező, mely szép barnás árnyalatot kölcsönöz, sötétíti a szőke és a középbarna hajat. Hajmaszk formájában alkalmazzuk, önmagában vagy más henna típusú porokkal  keverve.

Tulajdonságok:

• Növényi hajszínező
  • Lágy és selymes lesz tőle a haj
  • Könnyebben fésülhetővé válik tőle a haj
  • Vízben, olajban nem oldódik, de vizes közegben diszpergálódik

Shasta603

2018. július 12.

Gyógyító hatásáért vásároltam meg (tisztító és gyulladáscsökkentő). Hennázáshoz használom, minden pakolásba teszek egy púpozott teáskanálnyi mennyiséget. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

midore

2018. január 29.

Hennázáshoz használom adalékanyagként 6 éve, nagyon jó, és elérhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Hennázáshoz használom adalékanyagként 6 éve, nagyon jó, és elérhető.