Mayam

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes ß-hidroxi-sav, mikróbaölő és aknéellenes, jelentősen hozzájárul a sejtek regenerálódásához a hártyák szintjén, fellép a pattanások kialakulásáért felelős mikróbák ellen. A feketefűzből nyert szabványosított kivonat.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. május 27.

Az első próbálkozások nem voltak vele túl sikeresek, türelmetlen voltam, egy kis idő után már nem is kenegettem aztán kb. 2 hónapja eloszedtem megint és úgy voltam vele, hogy ártani nem árthat, elkezdtem újra használni. Ma nézegettem a boromet jó közelről a tükörben, és egyszerűen csodákat tett az arcommal, a homlokom még ilyen sima és pattanasmentes sosem volt. Hiába működik a cucc, most, hogy ekkora hype van a TO termékek körül, én legközelebb inkább azt a BHA hamlasztot próbálnám meg, de mindesetre jó tudni, hogy van egy ilyen alternatíva is és működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 27.

Kormosmerci

2019. április 2.

Arctonikot készítettem tiszta víz, szalmagyopár és szalicil-sav keverékéből. Segít lelohasztani a gyulladást. Ugyan a menstruációm előtt kijön egy-egy, de sokat segít az én kényes bőrömön. Nem szárít, ami az én kevert bőrömnek nagyon fontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Zsokuci5321

2018. november 7.

Kb 1 éve használom samponba keverve ezen recept alapján: https://www.elemental.eu/hu/blog/10003_korpasodas-elleni-sampon-tengeri-kivonatokkal-es-a-cinkkel.html
Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Nekem nagyon bevált.

Villango

2017. augusztus 3.

Na véleményezem :) nekem bevált nagyon, Anett matekja helyes :) bár én ennyire nem vagyok jóóó :-P
én 100 ml levendulavízhez kevertem az egész üveg BHA-t, ami 25 ml volt, nekem ezt igényli a bőröm, minden reggel használom.
Anett a bőröd rendbe fog jönni a hámlasztók hatására, csak légy türelmes!!!! :) Nem 1-2 hét lesz, de rendbejön. Majd írj, nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalataidra. ;-))

A hatása ugyanaz mint a drága PC BHA-nak, kevés mitesszer, gyulladás, tiszta bőrlép. Báááár a PC 30 milise is elég nekem kb 4 hónapig mindennapos használattal, mert abból kevesebb kell, az állaga miatt jobban kenhető, ezt jobban locsolom, ez teljesen víz állagú, a PC csúszósabb. :)
Levendulavízzel keverem, annak volt olyan PH-ja hogy úgy gondoltam jóban lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tara95

2017. május 4.

Nos, a csomagolásért adnék valakinek jó nagy...semmi szűkítő csak ömlene ha tudna, de nem tud mert átköltöztettem. Így cseppenként adagolva csodás a cosrx hámlasztómhoz és a házi agyagos pakolásomhoz. Legszívesebben levonnék pontot azért, mert egy ezressel drágább nekem a hülye posta miatt, de egyelőre úgy tűnik, hogy megérte. Érzésre használom, soha nem lőttem még mellé vele.

Up. Rövid ideig használtam így és bár bevált, nem mertem sokáig csinálni. Sok kockázata van. Viszont arra tökéletes, hogy pár csepp a kezemen és krém, az ekcémát gyönyörűen csillapítja...

Up2: nem érdekel. Nem érdekel senkinek a véleménye, ott állt a polcon Villango tanácsát követve kimértem belőle 15 ml-t 1dl thsyers aloes tonikkal összeráztam, kész. Használom kb 2 hete minden nap (igen, bírja a bőröm, igen fényvédőzök, nem, nem hámlasztottam túl) és túlszárnyalta a cosrx-et. Nincs rajtam pattanás. NINCS. Sima a homlokom, fullra. Mitesszerek menekülnek. Hamar beszívódik, nem piros a fejem, nem hámlik, nem irritál, csodálatos. Na EZ csodaszer. Köszi Villango!! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

gingerbloo

2016. november 29.

Aknés, zsíros, miteszeres, helyenként száraz, fehér, érzékeny, könnyen pirosodó bőröm van. Pont, mint egy kis hercegnőnek. Hallottam, hogy a bha remek aknéra, de sok ezzel készített termék (pl Paula's choice) rettenetesen dréga. Ezért ráguglitam, és ez az erdélyi webáruház jött fel. Csupa jó árak, rengeteg termék, gyorsan meg is rendeltem. A csomagolását praktikáétlannak tartom, jü lenne, ha csepegtetős üvegben jönne, mert így könnyű túl sokat önteni. Sok arcápolóm van és igyekszem minden nap minden alaklommal mást használni, hogy a bőröm ne szokjon hozzá. Ezt általában este használom, de nem feltétlen minden nap. Eddig tonikkal vattán összekeverve használtam lemosónak, de lehet kipróbélom milyen hidratálóba keverve. Pár csappnél többet nem merek használni, mert félek, hogy kikezdi a bőröm. Eddig nem láttam hatalmas változást, de nem is használtam sokszor. Kb másfél hete rmes pattanás roham jött rám, ezt 6 napja szeretztem be. Azóta használtam kb 5-ször, és maga a duzzanat már le is jött ( de lehet, hogy ez más új termémektől is volt, amiket most használok) Mindegy, biztosan elhasználom, mert nem ártott, olcsó volt és úgy tűnik, hogy még használ is. Várom a javaslatokat, hogyan lehetne még jobban hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Dzsingiszkan

2016. október 23.

Én szalicilsav port rendeltem egy magyar webaruhazból párszáz forintért, és egyszerű gyógyszertárban kikevert arclemosó tejjel használom heti 3x. Rákenem és mint egy pakolást rajta hagyom.

Feszes, sima bőrt varázsolt, ráadásul minden használattal határozottan csökkennek a korábbi pattanások hegei.

Először nagyon óvatos voltam azzal mennyit keverek a lemosóhoz, mostmár ismerem a bőröm reakcióját sokkal vagányabb vagyok.

Egyébként 1000 forint körüli kb. az egy évre elégséges adag.

Óvatosnak kell lenni ha az ember maga keveri a krémhez a szalicilsavat, lassan növelve a mennyiséget, először max 1%--ról indulunk.

Szerintem nem érdemes drága cuccokat venni, úgysincs bennük elég hatóanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Egyébként 1000 forint körüli kb. az egy évre elégséges adag.

Szerintem nem érdemes drága cuccokat venni, úgysincs bennük elég hatóanyag.

sophie986

2016. október 21.

Sajnos a termékhez semmiféle felhasználási útmutató nincs. Csak olyanoknak ajánlom megvételre, akik legalább alapszinten értenek a krémkutyuláshoz. Magában nem lehet alkalmazni, én rózsavízzel higítottam, de csak párszor mertem eddig használni, akkor nagyon pihe-puha érzetet hagyott maga után, de kb ennyit tud. Ez nem von le az értékéből, mert lehet hogy én rontottam el valamit azzal hogy összekevertem a rózsavízzel. A forgalmazó oldalán vannak a felhasználásához receptek, tippek. Az ára jó, elvileg teljesen természetes BHA. Nagyon várom mások felhasználási ötleteit is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.