Mayam

Ár:   630 Ft és 1560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenip, Módosítva: 2017. június 27.

Ár:   630 Ft és 1560 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kedvelt kifinomult, harmónikus illatával, a damaszkuszi rózsavíz arcbőrünket élénkítő, feszesítő hatásáért kedvelt öregedésgátló készítmény, finomságot kölcsönöz a bőrnek és csökkenti a bőrpírt.

• feszesítő, frissítő
  • összehúzó hatású a zsíros és vegyes bőrnek
  • ránctalanító, öregedésgátló
  • minden bőrtípusra regeneráló hatású
  • nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt
  • felfrissít, felüdíti, derüssé teszi a fáradt, élettelen arcbőrt
  • kifinomult illatosító

Terkabarka

2019. augusztus 7.

Jó ideje már csak az Elementaltól rendelek kence alapanyagokat, csak azt veszem máshol, ami náluk nincs. Nagyon jó áron jó minőségű termékeik vannak, ez alól a rózsavíz sem kivétel.
A rózsavizet jelenleg szórófejes flakonba töltöm és a bőrömre fújom, mielőtt a (saját összeállítású) olajkeverékkel kenném be az arcom. Csodás illata van, hidratál, mi kell még? Szórófejes flakonnal tökéletes smink egységesítésre is (ha az ember lánya csak mac fix+ szintű permetet használna, ez simán kiváltja).
Az is jó megoldás - ha valaki nem akar emulgeálással szórakozni - hogy valami jó kis olajjal (olajokkal) szimplán összeönteni szórófejes flakonba, csak így minden használat előtt alaposan felrázandó, de nagyon jó kis vizes-olajos permet kerül az arcra.
Régebben minden saját készítésű krémbe beletettem, mostanában sajnos nincs időm (és motivációm) normálisan kotyvasztani. (így marad az olajoktól külön használat illetve az említett sufnituning felrázandó keverék :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

szzh01

2018. június 30.

Nagyon szeretem, kitűnő ár-érték arányú termék. Imádom a rózsavizet!
Tonikként használom önmagában, vagy almaecettel keverve (1 rész alamaecet - 2 rész rózsavíz), permetező üvegbe töltve spriccelem az arcomra krémezés vagy olajozás előtt.
Télen saját keverésű AHA-s hámlasztáshoz alapanyagként is használtam, arra is nagyon bevált.
Érdemes megvenni belőle a nagy kiszerelést, mert úgy nagyon kedvező az ár, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Nagyon szeretem, kitűnő ár-érték arányú termék. Imádom a rózsavizet!

lenip

2017. június 18.

Online rendeltem a cégtől, mert szuper ár-érték arányú termékeik vannak, remek virágvizekkel, egyebek mellett. Tonizálásra szoktam használni krémezés előtt, érzem, hogy felélénkít az illatával együtt és szerintem a bőröm is hálás érte. Azóta több barátnőmnek/családtagnak ajándékoztam már és ők is áradoztak róla. Mindenkinek csak ajánlani tudom krémezés előtt! Imádom!!! *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.