Mayam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsenike, Módosítva: 2019. január 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Felhasználás:

• ráncképződés megelőzése
  • égésisebes bőr regenerálódásra
  • a bőr műtét utáni helyreállítására
  • pattanásnyomokra
  • bőrgyulladásokra, ekcémára, pikkelysömörre
  • nehéz lábakra, vénás gondokra
  • ödéma, vízvisszatartás ellen
  • terhesség és szoptatás ideje alatt nem ajánlott

erika0325

2016. április 8.

Egyre több termékben találkozom a Centella Asiatica összetevővel, és amiben van, azt a terméket általában szeretem, így megvettem, egyelőre csak kísérletezgetek vele. Csináltam egy szuperpakolást: élesztő, pici tejszín, méz, és ez az olaj. Nagyon szép, puha, sima lett az arcom, tervezem többször megcsinálni, mert az egy alkalom is látványos volt:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

csizi

2015. október 22.

Arcmasszázshoz és a szemkörnyékre használom, szuper termék. Én felturbóztam egy kis édeskömény illóolajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Zsenike

2013. október 29.

Én esténként a fáradt, nehéz vádlikra használom, és percek alatt valóban lehúzza a dagadást, és hűsíti, frissíti a lábakat. Marad egy pici olajos réteg utána, de tényleg minimális, mert viszonylag jól felszívódik.
Az arcomra is próbáltam, van feszesítő hatása. Aki otthon gyárt kozmetikumot, egy jó kis éjszakai feszesítő szérumban biztosan hasznát veszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract