Mayam

Ár:   1170 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mehecske, Módosítva: 2015. október 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kizárólag természetes eredetű, nőies illatosító friss, virágos jegyekkel. Egy csokor frézia hangulatát hozza, mellyel kifinomult módon illatosítja az arcbőr és testápoló termékeket, tavaszias illattal vonva be a bőrt.

Optimizmust és tavaszias hangulatot árasztó fréziacsokrot idéző illat, virágos, nőies, enyhén édeskés, friss illatjegyekkel.

Mehecske

2015. október 13.

Hatalmas csalódás, egyáltalán, nyomokban sem lelhető fel benne a frézia jellegzetes illata.Tulajdonképpen azt sem tudnám megmondani, milyen szaga van. Mert se íze, se bűze, az az igazság. Még csak nem is virágillat. Komolyan szeretném tudni, hogy merik ezt fréziának nevezni, és ezért ennyi pénzt elkérni. Legszívesebben visszaküldeném. Nulla, zéró, azaz 0 csillag.
Ha valaki tudna egy illatot, ami frézia, igazán, nem csak hasonlít, meg jelen van a többi illattal, kérem, írjon. Köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 13.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance