Mayam

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Gyevocska, az összetevőket feltöltötte: EvandEra, Módosítva: 2020. július 13.

Kategória:   Egyéb

Marokkóból származó vulkanikus eredetű agyag, elismerten kiváló tisztító és apoló hatású a bőr és a haj számára. Felszívja a zsírt és a szennyeződést, maszk formájában, bőrradírként, samponként vagy pakolásokhoz használják.

• adszorbens és abszorbens tulajdonságú anyag
  • ásványi sókban gazdag
  • negatív ionos töltésű
  • tisztítja a bőrt, a fejbőrt és a hajat
  • eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket
  • ásványosító és méregtelenítő hatású
  • fellazító, tisztító hatású

Gyevocska

2017. május 6.

Nagy rajongója vagyok az agyagoknak. Így tisztán, nem kész, bolti kutyulékban. Kikeverése nem telik több időbe, mint amikor egy tasakot felbontok, és abból próbálok kipasszírozni pár adagot.
Szimplán meleg vízzel egy tálkában kikeverem az ujjacskáimmal, majd ugyanazzal a lendülettel fel is lehet vinni a bőrre. Tanulékony vagyok, még így a negyvenhez közel is, és rájöttem, ha vastagabb, sűrűbb rétegben kenem fel, akkor 10 perc múlva nem fenyeget a fulladás, mert kőkeményre gyógyul az arcomon. :) 10-15 perc elteltével aztán jöhet a produkció legmacerásabb része, a lemosás. De utána kapok egy selymes, puha, zsírtalan arcbőrt, ami után NEM(!) kenek semmit rá, csak egyszerűen élvezem a puhaságot.
És ráadásnak egy kis matek:
100gr agyag kerül 700ft-ba. 1 használat= 2 teáskanál agyag. Maradt még kb. 5-6 teáskanál a zacsiban. Tehát összesen 7 alkalomra elegendő. Egy használat=100 Ft!! A bolti 2-300 ft. Oké, nem nagy megtakarítás, de ha azt vesszük, hogy ebben semmi tartósítószer, és egyéb nyalánkság nincs...
Megéri, nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

És ráadásnak egy kis matek:
Megéri, nem?