Mayam

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Egyéb

A gyömbér illóolaj egy meleg, serkentő, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló olaj. Enyhíti a hasfájást, görcsöt, hányingert, émelygést. Ismert afrodiziákum és általános frissítő. Segítséget nyújt a fáradtság, frigiditás, étvágytalanság esetén.

• görcs- és fájdalommegelőző hatású
  • fájdalomcsillapító
  • görcsoldó
  • hányinger-csillapító
  • szexuális serkentő, frissítő
  • izzasztó, tónusjavító hatású

Gyevocska

2017. június 10.

Pár hete készítettem egy hajolajat a Khadi amla olaj mintájára. Beszereztem szinte minden összetevőt, de az illóolajokat saját ízlésemhez igazítottam. Ezt a kubeba illóolajat, édes narancs illóolajat, és gyömbér olajat rendeltem hozzá.
Nos, az illata....hm... nem annyira fogott meg. Elsőre büdös. Másodjára is. De muszáj volt találnom benne valamit, ami megfog, hisz nem azért rendeltem, hogy kidobjam. Fás, ez jutott eszembe először. És csak reménykedtem, hogy a másik kettő elnyomja majd. És így is lett.
Majd még barátkozom vele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Majd még barátkozom vele....

Illatanyagok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.