Mayam

Ár:   2010 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skincaremania, Módosítva: 2016. január 30.

Ár:   2010 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A kávévaj ideális testápoló masszázsvaj, a narancsbőrellenes kezelésekhez, a ráncellenes alkalmazásokba, a szemkörnyék, a bőrcsíkok és a száraz bőr ápolására, használhatjuk önmagában vagy más specifikus kozmetikai összetevőkkel keverékben.

A kávévajat a pörkölt arabkávé babokból préselt olaj és hidrogénezett növényiolaj keverékéből nyerik, egy krémes szerkezetű kompozíció, mely kellemes érzetet hagy a bőrön. Jó oxidációs stabilitást mutat, antioxidánsokat, fitoszterolokat és egy sor esszenciális zsírsavat tartalmaz.

• egy lágy, nem túl zsíros vaj, erős és hosszantartó kávéillattal
  • lágyító hatású, puhítja és bársonyosítja a bőrt, megtartja a bőr hidratáltságát
  • antioxidáns, hozzájárul a bőr regenerálódásához és segíti a bőr saját védőgátjának működését
  • serkenti a kollagén és elasztén termelődést
  • elősegíti a bőr rugalamsságának és ruganyosságának a visszaállítását

Skincaremania

2016. július 6.

Narancsbőrre rendeltem meg. Illata fantasztikus, legszívesebben megenném. Annyira guszta az állaga is. Az a baj, hogy nem használom rendszeresen, igazából abba is hagytam. Macera volt nekem. Nem szívódott be teljesen, és zavart a bőröm tapintása ott. Ott csücsül a polcon még mindig :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Zatanii

2016. július 1.

Isteni illat, isteni hidratálás. Egyelőre még csak bőrön próbáltam ki, kíváncsi leszek,hogy hajpakolásként hogy fog teljesíteni.

Update: El vagyok ragadtatva. Hajpakolásként is kiváló, valamint elkezdtem vele kenegetni a tetoválásaimat is, ettől biztosan sokáig szép élénkek és hidratáltak maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil