Mayam

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tulajdonságok

• összehúzó hatású
  • tónusjavító a bőr számára
  • fertőtlenítő hatású
  • gyulladásgátló hatású
  • baktériumölő hatású
  • idegcsillapító hatású
  • antidepresszáns, nyugtató hatású
  • illatosító

devababa

2017. november 1.

Aromadiffuzorban hasznalom, nagyon kellemes, friss citrusos illata van. Telen nalam ez alap par mas illattal. Arban nagyon jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

Gyevocska

2017. június 10.

Pár hete készítettem egy hajolajat a Khadi amla olaj mintájára. Beszereztem szinte minden összetevőt, de az illóolajokat saját ízlésemhez igazítottam. Ezt a kubeba illóolajat, édes narancs illóolajat, és gyömbér olajat rendeltem hozzá.
Nagyon kellemes, citrusos, mégis virágos illata van. Egy kb. 7 dl olajhoz olyan 10-10 cseppet tettem mindegyikből. Úgy gondolom, nagyon jó választás volt, mert remekül kiegészítik egymást. Így nem csak ápol az olaj, hanem illatával hozzájárul egy jó közérzethez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Illatanyagok: Litsea Cubeba Fruit Oil