Mayam

Ár:   560 Ft és 1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FeketePiroska, Módosítva: 2018. február 20.

Ár:   560 Ft és 1000 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A levendulavíz remekül megfelel a törékeny bőr ápolására, a gyermekek bőrére is. Irritációk vagy felületi sebek enyhítésére alkalmas. A zsíros, pattanásos arcbőr kezeléséhez ajánlott, elősegíti a helyes hegesedést és a bőrsejtek megújulását.

Fancsaaa

2019. december 3.

Kisbabámnak vettem, esti fürdőzéshez illetve vészes esetben popsitörlésre, de ez a jövő zenéje még pocaklakó :-). Nem a megszokott Levendula illat, de nagyon kellemes. És a bőrőmön már kipróbáltam, nekem bejött irritált helyeken.
Megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Megelőlegezem az 5*-ot.

Kormosmerci

2019. április 2.

Csecsemő köldökcsonkjára használtam szárító, gyulladáscsökkentő, tisztító hatása miatt. Szépen gyógyult mellette. Volt, hogy azt gondoltam már rendben van a csonk és nem használtam és visszagyulladt, de ez gyorsan segített a problémán. Minden pelenkázáskor használtam és hintőport nem. Néha egy kis alkoholt, de az nagyon szárította a hasán is a bőrt. Ez kíméletes, habár valaki érzékeny lehet rá. Ez egyénfüggő, nagy bajt nem tud okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Zsokuci5321

2018. november 7.

Többféleképpen próbáltam már ezt a levendulavizet, kevertem hajpakolásba, arcpakolásba és használtam hígítatlanul arcpermetként is, mindegyik felhasználása klassz eredményeket hozott. Arcpermetként azonnal hidratálja a bőröm, imádom az illatát is :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

abicicaaa

2018. szeptember 22.

Nekem sajnos semmit sem csinált a borommel. Abszolut semmit. Probaltam koncentraltan csak szem ala kenni, hatha javit a sotet karikakon, semmi.
Sminkeles utan mondjuk jo, eltunteti a puderesseget, egybeolvaszt mindent, de erre a csapviz is kepes.
Idokozben arra is rajottem, hogy a világból kilehet kergetni a levendulaillattal.
Ha valakinek bevalik, megeri, mert olcso.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Ha valakinek bevalik, megeri, mert olcso.

FeketePiroska

2018. február 3.

Imádom! Amióta ezt használom elmúltak a pattanások az arcomról. Mitesszerek is csak elvétve fordulnak elő. Többeknek ajánlottam és hasonlóak voltak a tapasztalatok. Érdemes kipróbálni. Szerintem az illata is finom. A piacon lévő levendulavizekhez képest nagyon olcsó. Egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.