Mayam

Ár:   760 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2018. november 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A málnamagolaj megelőzi a bőr korai öregedését, regeneráló és szerkezetjavító hatású. Hegesítő, gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. Napozás előtti használatra kialakított krémek alkotóelemeként jónevű antioxidáns, védelmét a sejtek szintjén fejti ki.

Az összetevők 100%-a organikus mezőgazdaságból származik.

• Erősen antioxidáns
  • Bőrszerkezet- és tónusjavító
  • Semlegesíti a szabadgyököket
  • Védi a  bőrt az UV sugárzás ellen
  • Ráncmegelőző és ránc símító hatású
  • Bőrjavító, hegesítő hatású
  • Nyugtató hatású

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Shasta603

2018. július 11.

Kiemelkedő fényvédő hatása miatt szereztem be. Végül .... szerelem lett belőle! Az illata, az állaga, a hatása ..... WOW!!! Rózsavízzel nedvesített arcbőrömnek a legtökéletesebb nappali ápoló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

EBoglarka

2018. május 11.

Főleg szemkörnyékre, de néha teljes arcra használom. Nagyon szép, ragyogó a bőröm miután beszívódik. Kombinált bőrömön nem okoz pattanásokat, picit fényesít, de nem világít az ember feje tőle. Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 11.

Több ilyen 10 ml-es jó ápoló olajuk van, ez is kitűnő. Én néha töményen felkenem, de később lemosom, mint egy pakolást, és éjszakai krémbe keverem egyéb jótékony anyagokkal együtt bele. Érdemes kipróbálni ezeket a természetes olajokat, koncentrátumokat, kivonatokat, az illóolajokról, hatóanyagokról, vitaminokról stb. nem is szólva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 11.

ancus83

2016. október 17.

Alapkellék nálam! Hamar beszívódik és szép lesz tőle az arcszínem is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Alapkellék nálam! Hamar beszívódik és szép lesz tőle az arcszínem is!

Maeve

Korcsoport: >54
2014. június 25.

Nappali krém helyett is használom ezt az olajat. Végül is miért ne? Eszem ágában sincs egy alapkrémet használni, amit mindenféle kemikáliákkal próbálnak közel ilyen hatásúvá varázsolni. Hidratál, ránctalanít, nyugtat, semlegesíti a szabadgyököket, ráadásul fényvédős is. Gyorsan beszívódik, gond nélkül sminkelek rá. Azt adja a bőrömnek, amire szüksége van, nem zsírozza túl és nem is marad száraz tőle. Imádom a szénaillatát, azt, hogy teljesen beszívódik, de főleg azt, hogy a bőröm csodaszép tőle. Nagyon öt pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 25.