Mayam

Ár:   830 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. január 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A mangóvaj regeneráló, hidratáló, rugalmasító hatású készítmény, amely remekül beszívódik a bőrbe, késlelteti a bőr öregedését. Összetételében lévő polifenolok hatásával elősegíti a kiütéses, irritált, hámló bőr gyógyulását. Erősíti a törékeny szarupárkányt, feljavítja és táplálja a kapilláris rostokat.

Földrajzi származás: India

• Erőteljes hidratáló és tápláló hatású
  • Bőrlágyító, puhító
  • Rugalmasító
  • Antioxidáns (kvercetin, mangiferin, kávésav)
  • Gyulladásgátló (mangiferin, tanninok)
  • Bőrregeneráló (galluszsav)
  • A bőr savköpenyét (hidrolipis réteg) egyensúlyban tartja
  • Javítja, erősíti a kapilláris rostok állapotát

gingerbloo

2016. november 29.

Nagyon jó, egymilliószor jobb bőrápolásra mink a kókuszzsír. Az állaga és az illata is nagyonhasonlít arra, de ez kcisit nehezebben olvad fel. Száraz bőrre remek, ajakáépolónak is jó, ha nem nyeled le. Jó sok van a tégelyben, nekem sokáig fog tartani. Amgy zsíros, pattanásos bőröm van, de éjszakára a hidratáló felé vagy ezt, vagy argánolajat, vagy e-vitamin olajat vagy a nuxe multifunkci olaját teszem, hogy bent tartsa a nedvességet éjszakára, mert sok szárító kezelést hazsnálok. Száraz kézre, könyökre, lábfejre is kiváló. Az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.