Mayam

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mehecske, Módosítva: 2015. október 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Valódi orgonaillatot kölcsönöz a kozmetikai és parfüm készítményeknek, egy nőies, finom, enyhén púderes illatot hoz, virágos jegyekkel, tisztaságot és kifinomultságot sugározva.

Ezt az illatosítót valódi orgonaillatáért értékelik és kimondottan arra lett megalkotva, hogy a higiéniai és ápolószerekben,  a  parfümökben érvényesüljön klasszikus, nőies, virágos illatjegye.

Mehecske

2015. október 6.

Az orgonaillat megfelelő, de nem túl tartós, és hagy maga után egy "utóillatot".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 6.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance