Mayam

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shasta603, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érdekes összetételű olaj, fitoszterolokat, oryzanolt és ferulsavat tartalmaz. Antioxidáns, regeneráló és jó hatással van különösen az érett, elöregedett, élettelen bőrre.

• antioxidáns (tokoferolok, tokotrienolok, oryzanol)
  • megelőzi a bőr elöregedését, enyhén csökkenti az öregségi foltokat (ferulsav)
  • gátolja a szem karikásodását
  • serkenti a keringést, aktiválja a mikrokeringést
  • szerkezet-javító hatású
  • védi a bőrt a környezet káros hatásaitól (szennyeződés, UV sugarak)
  • öregedésgátló, szabadgyök-ellenes
  • jól felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nyuszi

2022. szeptember 11.

A rizs hatása elképesztően jó a bőrömnek. Ez az olaj könnyen beszívódik, és olyan pihe-puha, bársonyos, szuperhidratált bőrt hagy maga után, hogy ilyenkor a macskám pofija helyett mindig a sajátomat simogatom. Rengeteget olvastam a rizs hatásáról, nem véletlen szuper összetevő ez az ázsiai bőrápolásban. Ez az egy olaj gyakorlatilag lekörözi a legtöbb drága terméket hatásában. Régebben csak hűvösebb időben használtam, de aztán kitapasztaltam, hogy a reggeli rutinban és melegben is működik, ha csak pár cseppet teszek hozzá például a hialuronhoz vagy a C-vitaminhoz. Esti rutinban meg eleve működik. Sajnos nagyon kevés bioboltban lehet rizsolajat venni, sőt szinte sehol, mert csak kevesen ismerik ezt a szuper cuccot. De azért néha kifogható. Tárolni hűtőben vagy kamrában érdemes, mert nem szereti a sok fényt és a meleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

Shasta603

2018. november 22.

Nagy kedvencem az a finom, aranyszínű, enyhén növényillatú olaj. A hidegebb időben használom test-és arcápolásra - természetesen enyhén nedves bőrre kenve. Nagyon könnyen fölszívódó olaj. Tápláló hatása vetekszik a búzacsíra olajéval, és jtovábbi előnye, hogy glutén- illetve gliadin érzékenyek is használhatják, hiszen nem tartalmaz irritáló fehérjéket. A bőrképet valóban halványítja.Cseppentőbetétes üvegbe töltöttem, így a használata is jóval egyszerúbb.
Ha illóolajra vágyom, néhány cseppet eloszlatok a tenyerembe cseppentett bázisolajba (rizs), és már simíthatom is a bőrömbe .... :)
Jó szívvel ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Jó szívvel ajánlom! :)

Emolliensek: Oryza Sativa (Rice) Bran Oil