Mayam

Ár:   450 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   100 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2018. január 30.

Ár:   450 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   100 g és 1 kg
Kategória:   Hajápolás

A kasszia por a kasszia növényből készül, kinézete nagyon hasonló a hennaporéhoz. A belőle készült pakolás  és festék tápláló, fényesíti és erősíti a hajat. A festett haj sérült szerkezetére is kedvező hatású.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nadett1217

2019. október 26.

IMADOm ! Gyönyörű szép fényes lesz a hajam 2-3 hónapig is !!!! Egy baj van vele , nagyon széna vagy olyan naturál illata van :D 1 hetig lehet érezni meg a hajón :) de ki lehet bírni . Az eredmény kárpótol :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Zsokuci5321

2018. november 7.

Rendszeresen használom hajpakolásba (v.barna hajam van) ezen recept alapján: https://www.elemental.eu/hu/blog/7925_korpasodas-elleni-maszk-henna-cedrus.html
Kifejezetten szereti a hajam, kevésbé zsírosodik, kellemes tapintású hajmosás után, nem szárad ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

midore

2018. január 29.

A termék hatóanyaga jó minőségű, tiszta és értékes növényi por: https://kremmania.hu/kremek/egyeb-cassia-obovata
6 éve használom, hennához is keverem - csodálatos hatású, csak használata után megfelelően ki kell mosni és öblíteni a hajból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

AppleMaple

2016. június 18.

Ez a semleges henna nekem nagyon bejön. Már többször újravettem és még fogom is. Könnyű vele dolgozni, jó a hatása, és + ami nekem nagyon fontos: könnyű kimosni a hajból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

radirroni

2014. május 18.

Hát, nekem sajnos le kell húznom, remélem a többi vélemény jó lesz, de nekem meglepő módon az ellenkező hatást okozta, mint amit vártam... száraz, gubancos, kezelhetetlen volt a hajam tőle... és amellett, hogy állítólag nem színez, a lenövésem olyan fura arany-vöröses fényjátékú lett... remélem hamar kikopik a hajamból, már háromszor mostam azóta, így már valamennyivel jobb.... de ez többet nem kerül fel a fejemre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.