Mayam

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Micimaci, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Növényi eredetű összetevő, mely főleg szájfény készítésére alkalmas. Fényes és nedves kinézetet kölcsönöz, könnyen felhasználható, lágyító és hidratáló hatású. A bio készítmények készítéséhez engedélyezett összetevő.

A szájfény alap a smink kompozícióknak kölcsönzött ragyogásával válik érdekessé, egy bőrlágyító összetevő, mely védi a bőrt a kiszáradástól. Nedves, fényes kinézetet kölcsönöz a bőrnek. Nem szívódik a bőrbe, ezáltal hosszantartó csillogást biztosít a bőr felületén.

Ezt a szájfény alapot használva, növényi olaj, pigmentek és illóolaj vagy aromás kivonat összekeverésével, gyorsan és egyszerűen készíthetünk egyedi szájfényt.