Mayam

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shasta603, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidánsokban különlegesen gazdag, nagyraértékelt és nagyon keresett szépségolaj, amelyet öregedésellenes kezelésekhez használnak egy fiatalosabb, szaténos kinézetű, sugárzó bőr érdekében.

• mérsékelt viszkozitású, nem-zsíros szerkezetű, gyorsan bőrbe szívódó olaj
  • jótékony hatású minden típusú arcbőr számára
  • gazdagon tartalmaz szterineket és az antioxidánsok egy egész palettáját (tokoferolok, procyanidinek és katekinek)
  • öregedésellenes, növeli a bőr természetes regenerálódási képességét
  • segít a bőr sugárzó árnyalatának helyreállításában
  • fiatalos ragyogást kölcsönöz az arcbőrnek
  • elősegíti a bőr optimális hidratáltsági szintjének a megőrzését
  • hatására a bőr feszesebb, rugalmasabb lesz
  • segít a hegek és bőrcsíkok halványításában
  • csillapítja a bőrt és csökkenti a pirosodást
  • segíthet az ekcéma és a pszoriázis tüneteinek csillapításában
  • jó választás a sérült haj ápolásához is

Shasta603

2018. szeptember 14.

Isteni, majdnem teljesen illatmentes ez az olaj. Hidrolátummal nedvesített bőrömre szoktam felvinni, általában este: mivel az én bőröm kissé nehezebben szívja be (alapvetően száraz és érzékeny, vékony bőröm van), ám reggelre puha, hidratált, feltöltött bőrképpel ébredek .... Hatása ráadásul nálam napokig tart! Jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil