Mayam

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. március 31.

Kategória:   Egyéb

A tamanuolaj a bőrre jó hatással levő anyagokban gazdag olaj, mely kitűnik kiváló képességeivel: enyhít számos bőrbetegség állapotán, mint az ekcéma, akné, gyorsítja a hegesedést, helyreállítja a keringési zavarokat, mint például a visszér.

Sűrű kivonat, mely enyhít számos bőrbetegségen, mint az ekcémák, a pikkelysömör, övsömör. Jó sebösszehúzó, enyhe fájdalomcsillapító, gyorsítja a hegesedést, halványítja a régi hegeket. Számos készítményben fellelhető, melyeket - csillapító, tisztító hatását hasznosítva - a krónikus sebek, repedések, horzsolások kezelésére használnak.

Ár: 1000 , Eladó: crazy724
Állapot: Negyede hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel.

crazy724

2020. szeptember 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de az illata valami borzalom. Számomra önmagában és keverve is elviselhetetlen a szaga, intenzív, írtózatosan tömény, és ezt a bűzt még másnap is érezni. Főleg arcra használtam, és a hatásával elégedett is voltam, szebb lett a bőrképem, lehúzta a gyulladást. Nagyjából a negyedét el is használtam az üvegcsének, de egy reggel durván bedagadt tőle az arcom és a szem körüli terület. Egy kis kihagyás után ismét próbálkoztam vele, de ugyan így jártam. Nem próbálkozom vele többet, nagy valószínűséggel allergiás lettem/vagyok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Shasta603

2018. október 25.

Őszinte leszek: én kellemetlennek találom ennek a csodás olajnak az illatát (avas dióra emlékeztet), ami ráadásul iszonyú tartós is. De ettől nem fogom lepontozni, hiszen a gyógyító-hegesítő, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatása nagyon jó. 20 %-ban keverem sárgabarackmag olajjal, és így már viselhető. Ha problémás a bőröd, bátran próbáld ki, ha érzékeny az orrod, mint nekem, akkor old fel egy neked megfelelő alapolajban. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil