Mayam

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AppleMaple, Módosítva: 2017. november 15.

Kategória:   Egyéb

A Tulsi levél por(szent bazsalikom) tisztító és gyulladásgátló hatásáért ismert, tisztítja a bőrt és a fejbőrt, segít a korpásodás ellen. Különösen a vegyes, zsíros vagy problémás arcbőrre, az irritált fejbőrre illetve bőrbántalmak esetén hatásos.

• baktériumellenes, tisztító, méregtelenítő hatású
  • korpaellenes
  • gyulladásgátló, antioxidáns hatású
  • tónusjavító és élénkítő hatású
  • viszketegség és irritáció esetén csillapító hatású

AppleMaple

2017. november 19.

Én a Brahmi porral összekeverve használtam, mint hajpakolást. Utána olyan jól megtisztitottnak éreztem a hajam és a fejbőröm. Tervezek majd még venni hasonló porokat, szintén igy, hogy két olyat összekeverek amelyek kompatibilisek egymással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.