Mayam

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marlu, Módosítva: 2017. január 6.

Kategória:   Egyéb

Megjelenési forma: sárgás-narancssárgás színű tiszta, közepes sűrűségű, jellegzetes szagú folyadék.

A bőrön: lassú  felszívódású, zsíros érzetet hagy, mérsékelten komedogén.

• erősen hatékony regeneráló
  • remek hegesítő
  • serkenti a kollagén és elasztén termelődést
  • ráncmegelőző, öregedésgátló
  • antioxidáns, bőrlágyító
  • fenntartja a bőr rugalmasságát, feszességét
  • hozzájárul a sebek gyógyulásához
  • serkenti a bőr megújulását
  • halványítja a pigmentfoltokat
  • védi a bőr savköpenyét (hidrolipid réteg)
  • csökkenti a bőr fényöregedési (dermatoheliosis) jeleit

Shasta603

2018. szeptember 13.

Ez az olaj is nagy kedvenc - nekem az illata is tetszik! :) Megfelelően táplál, bársonyosít, simít .... mostanában már kapható a CO2 kivonatos társa is. Az esti rutinomba építem (a kivonat erősen narancsos színű), 1-2 cseppet teszek belőle az alapolajhoz. Imádom ezeket a filléres csodaszereket! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

marlu

2016. december 29.

Az illata kicsit kellemetlen, így nappalra csak ritkán használom. Száraz, vízhiányos bőrre ajánlják, illetve ekcémára is lehet alkalmazni. Én egy régi műtét utáni hegemre is használom, egyelőre változást nem észleltem, illetve nem is várok különösebb változást, mert már 7 éves a heg. Használom önmagában is az arcomra, illetve ligetszépe olajjal keverve, főleg a ráncosodás megelőzése érdekében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Emolliensek: Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.