Mayam

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. január 10.

Kategória:   Testápolás

A vaníliarúdakat egy olajalapban áztatva egy olyan olajat nyerünk, melynek laza kellemes jellegzetes az illata, jó bőrlágyító, hidratáló és jól beszívódik a bőrbe. Különösképpen testmasszázsokhoz ajánott, de emulziókba foglalva is megfelelő illatosító.

Földrajzi származás: Madagaszkárból származik a vanília, Franciaországból az alapolaj, itt történik az áztatás is.

• Tápláló hatású
  • Bőrlágyító
  • Krémekben kellemesen illatosít
  • Afrodiziákum hatású
  • Átható, selymesítő
  • Rugalmasító

Sindy6

2016. január 29.

Sokkal erősebb és intenzívebb vanília illatnak hittem, amikor rendeltem, de a funkcionalitása kárpótol, illetve így azok is tudják használni, akinek a tömény illattól megfájdulna a feje

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Nicole88

2015. február 25.

Szeretem ezt az olajat, mind saját, mind professzionális használatban. A vendégeim már kérik, hogy az arckezelés végén ezzel az olajjal masszírozzam őket. Hatékony önmagában, és más olajokkal keverve, így teljesen személyre szabható bőrápolók készíthetők belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil