Mayani

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2019. november 5.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A három felület kialakításának köszönhetően az ecsettisztító segítségével lépésenként és hatékonyan tisztíthatóak a különféle méretű kozmetikai ecsetek.

Mayani Brush Cleanser Tool Ecsettisztító - új, bontatlan
Ár: 1000Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

aalexaa

2020. január 31.

PinkPanda rendeléshez kaptam ajándékba. Én minden ecsetemhez, sőt a blenderemhez is tudom használni, praktikus, gyorsan megvagyok, segít a tisztításban. Korábban kicsi ebayes két ujjra felhúzhatót használtam, annál a mérete miatt kényelmesebb. Viszont nekem is lecsúszik a kezemről, plusz belefolyik a víz és szétázik benne a kezem. Összességében jó cucc így ingyen, de annyival nem jobb a párszáz forintos ebayesnél, amennyivel drágább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Black Fairy

2020. január 30.

Mindenféle ecsetet (szó szerint, az egész ecsetkollekciómat) megpróbáltam tisztítani ezzel a termékkel, de borzasztó. A különböző bordázatok semelyik ecset méretnek nem felelnek meg, és nagyon kényelmetlen a kezemen tartani (ahogy próbálom az ecsetet húzni rajta, csúszik le az ujjaimról).

Kényelmetlen, felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Kényelmetlen, felesleges termék.