Maybelline

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: AnnaN, Módosítva: 2016. február 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A Maybelline ikonikus Baby Lips ajakbalzsam-kollekciója ismét bővült, ezúttal Valentin-napi ajakápolókkal. Az új termékek shimmer effecttel megspékelve kerülnek ki a drogériák polcaira, így a hatás még ragyogóbb lesz, eredményül pedig visszautasíthatatlan, csókolni való ajkakat kapunk. Három árnyalat érhető el: a csokis Chocolate Kiss, a cukorkás Candy Kiss, illetve az almás ízesítésű Pomme d'Amour.

Queen16

2020. június 3.

Limitált kiadásu valentin kollekciobol a fresh pink, és a pepermint árnyalat van meg, nem hidratál sokat, csak nagyon minimálisan, a fresh pinknek jó a szine, viszont mindkét szín alkalmalmatlan a hidtatalásra csak ehnye ajak szinezésre alkalmasak a baby lipsek erre rájöttem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

titikutyus

2018. február 6.

Nekem ez a kollekció valahogy nem jött be. Két ajakápolóm is van, rágógumi illatuk és természetellenes színük van. A lila dobozos kifejezetten barna a számon. A hidratáló hatásuk teljesen átlagos, sokkal jobbak vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

pillacskak

2017. március 2.

Imádom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Imádom!!

petrezselyem

2017. január 7.

A lila csomagolásút vettem még tavaly. Használgattam egy darabig, de inkább csak cserepes lett tőle a szám. Az illata sem szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

WaterLily

2016. október 16.

Mind a három megvan/megvolt. Naná, hogy a 'limited edition' és a cuki szívecske a tetejükön vett rá, hogy megvegyem őket. A minőségükben sem csalódtam. A Candy kiss színe volt a kedvencem visszafogott csillámokkal. A Pomme d'Amour almás illata uhh, bele akarok harapni :D Hiába vannak benne óriási csillámok, a színét egyszerűen imádom. A Chocolate Kiss illata a kedvencem. A színe nem áll nekem a legjobban, de mit tehetnék, ha egyszer olyan isteni csoki illata van :)
Hiába csillámtenger, de nekem hidratálni is nagyon jól hidratálnak, igazán komfortos érzés viselni őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

mafalda

2016. október 1.

Hmm leárazva szereztem be a csokis változatát, hát nekem maximálisan bevált, pihe puha lesz tőle az ajkam, az íze is nagyon jó, és engem az se zavar h csillog.😻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

csibike100

2016. szeptember 25.

Nekem a Pomme d'Amour van meg, engem az illata a gyerek Orbit rágóra emlékeztet, de nagyon szeretem. Valóban túl nagy csillámokat tartalmaz, de nagyon szép fényt ad az ajkaknak és egy enyhe rózsaszín színt. Nekem, amikor először kitekertem a tipikus Barbies dolgok jutottak eszembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

kalmaniki

2016. április 17.

Számomra csalódás ez a valentin napi kiadású Baby lips, a sima illetve az electro kollekciókhoz kèpest. Sajnos egyszerre 2 ízt is beszereztem, a nude csokisat ès a rózsaszín almásat. Hatalmas csillámokat tartalmaznak, színük nincs az ajkaimon, nem is hidratálnak. Egyedül az illatuk isteni ès a csomagolásuk cuki, de nem szeretem őket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Sophie92

2016. április 7.

Nekem a csokis van meg, aminek szebb színe van, mint a sima kollekcióból ugyanez a nude színű. Szeretem, csak a csillámok túl nagyok benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

kutyomano

2016. március 29.

Nekem a képen az első van meg. Színe nincs, de nagyon szépen csillog és jól hidratál. A kevencem az illata, nagyon finom, puncsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.