Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2012. február 24.

Kis méretű, különleges színű szemceruzák.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

hannqo

2017. január 22.

A champagne árnyalatot használom, az alsó vízvonalam szoktam kihúzni vele, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

dorisz93

2014. május 11.

A pastel rose árnyalat van meg, és a vízvonalamra használom, szépen kinyitja a szemem és így frissíti a tekintetem, hogy ne tűnjek reggelente annyira kómásnak. :D Nekem erre a célra a fehér szemceruzák nem tetszenek, mert nem természetes a hatásuk, épp ezért jött divatba a nude szemceruzák használata vízvonalra. Igaz, ez nem nude, de olyan rózsaszín, ami nagyon hasonlít rá. Felkenve jól fog a vízvonalon, de sajnos nekem nem marad tartósan fent. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Emmeline

2012. október 6.

A zöld és az arany jött velem egy akció miatt, szép színek lennének, de max. csak alapnak jók (annak pl. a zöld kifejezetten), önmagukban egyáltalán nem látszanak sehol a szememen. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Roxanne

2012. július 17.

Arany árnyalatot vettem még anno.
Elég puha, hogy vízvonalra használhassam, de oda nem fog.
Az alsó szempillasorról 1-2 óra múlva eltűnik. Csak nem tudom, hova.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Arany árnyalatot vettem még anno.
Elég puha, hogy vízvonalra használhassam, de oda nem fog.
Az alsó szempillasorról 1-2 óra múlva eltűnik. Csak nem tudom, hova.

anita

2012. február 24.

Egy világos kékem van, vízvonalra alig fog, nagyon halvány a színe és csak pár órán át tart. Szép lenne, de számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Lillababa

2012. február 14.

A pastel rose-t évek óta használom, majdnem fehér rózsaszín árnyalat,vízvonalra is jó. Elég puha és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.