Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2013. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bőr hatású körömlakk.

udvann

2015. augusztus 9.

A legrosszabb körömlakk, amihez valaha is közöm volt. Fényes fedőlakkot rákenve használható lesz, de így elveszíti a lényeget és csak egy sima (barna) lakká válik, benne fura darabkákkal. De ez sokkal jobb opció, mint amit magában nyújtani tud (igénytelen, ronda és képtelenség vele szépen dolgozni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Bourbon Queen

2014. december 13.

Én ennél rosszabb körömlakkal még nem találkoztam. Ajándékba kaptam egy rozsdabarna árnyalatot, ki is próbáltam, de túl hamar szárad. Három csíkban szoktam festeni a körmöm, de ezzel lehetetlen, mert mire rákenném a másodikat, az első már megszáradt, de nem teljesen, ígyhát még szét is mázolom a félszáraz lakkot. Borzadály...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Gina1031

2014. november 10.

A pirosat vettem meg. Sajnos nem olvastam el előtte az itt egybehangzó véleményeket. Beugrottam a DM-be, szerettem volna valamilyen piros árnyalatú lakkot, ez került a kezembe, megtetszett és mivel alapvetően jó véleményem van a Maybelline lakkokról, a kosaramban végezte. Nem számoltam vele, hogy mattra szárad. A kis fényes lapocskák pedig pici göröngyökké váltak felkenve. Elhűlve nézegettem pár percig (annyi idő alatt nem sikerült megszáradnia) aztán lemostam. Ezért fogalmam sincs a tartósságáról - sem a valós száradási idejéről. És soha többet nem próbáltam újra felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

anitaanett

2014. május 15.

Múlthéten vettem a Rossmannban egy ilyen körömlakkot. Egyetlen pozitívumként azt tudom felhozni, hogy volt rá 50% kedvezmény, most már tudom miért... A színe nagyon csúnya, az 51-es árnyalatot vettem meg, ami még üvegben fehérnek néz ki és reméltem is, hogy fehér lesz, felkenve viszont inkább átlátszó (még 2 rétegben is!). Órákig szárad, egyenetlenül oszlik el a körmön. 2 óra várakozás után elegem lett belőle és inkább lemostam. Azóta nem használtam és szerintem nem is fogom többször. Szó szerint pénzkidobás volt. Senki se vegye meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

ludmilla

2014. április 16.

Én a pirosasat kaptam ajándékba. Nagyon rossz a minősége!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Én a pirosasat kaptam ajándékba. Nagyon rossz a minősége!

Kimi

2014. április 16.

Kár, hogy Mo-on nincs nagy választék. Én a szürkét vettem meg és iszonyatosan tetszik! Maybelline lakkokkal egyszerűen nem tudok hibázni és ez alól ez a fajta se kivétel ráadásul nagyon gyorsan szárad, ami külön tetszik. Továbbá a matt színe a kis csillogós lemezkékkel (vagy minek nevezzem :D) is telitalálat. Mivel ma vettem és ma próbáltam ki először, ezért ez az első benyomásom róla. Ha változik valami update-elek.

UPDATE: Lányok igazatok volt! Ez pocsék. :/ A második napra már legalább öt körmömről pattogott le a lakk így kénytelen voltam lemosni, ami nem volt egyszerű feladat. Még most is tiszta csillámosak a körmeim. Ahj, mennyivel szebb és jobb lakkokat tudtam volna venni az árából..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

lilla.14

2014. február 24.

Én is vásároltam ilyen körömlakkot! Egyik délután felkentem 2 rétegben és már este fürdésnél lepattogott a fele.. majd másnap suliban is teljesen. 1 napig sem bírta.. Nem festem ezzel többet. Nem éri meg megvenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

Glara

2013. december 23.

A barnás-rozsdavöröses árnyalatba futottam bele, és sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim. 2 rétegben kentem: csíkoz és csúnya, másnapra pedig olyan kopott és pattogzott volt, mint egy rendes lakk egy hét viselet után. Soha többet nem kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

KrémesenSzépAzÉlet

2013. november 18.

Sajnos nekem is ugyanez a tapasztalatom, az első csíkos lett, másodjára már kevésbé de az összhatás (a pirosnál) rettenetesen csúnya. Az aprócska darabkák vajmi keveset érvényesülnek, nagyon gyorsan kopott le és úgy egyáltalán szörnyű élmény volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

angeltear

2013. november 3.

Na hát, én is beleszaladtam ebbe a lakkba, sajnos. Én is arra számítottam, hogy jobban fog hasonlítani a bőr anyagához, de semmi köze hozzá... Az első réteg botrányosan gyorsan szárad, ez meg is látszik a végeredményen, tiszta csíkos lett az egész. A második rétegnél tudtam kicsit trükközni, ezért végül is egész elfogadható lett az eredmény. A kis ezüst csillámok alig látszódnak. A legdurvább, hogy tegnap (megörülve, hogy milyen jó kis lakk lesz) felkentem és már ma elkezdett csúnyán lepattogni, a körömvégeken pedig kopni. Pénzkidobááás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.