Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. február 24.

Kiszerelés:   4,8 g

Élénk színek, selyemgyártmányok árnyéka. Az exkluzív formula selyempigmentekkel létrehozza a végső árnyékszövetet és fényességet.

Szemészetileg tesztelt. Érzékeny szeműeknek és kontaktlencse-viselőknek is biztonságos.

Tunderviragos

2015. július 11.

Nekem kettö paletta van egy kekes es egy lilas verzió, nagyon szeretem, mert jól állnak a színei, tartósak és szépen fényesek a szemhéjamon.

Blue drama es purple drama van meg szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Blue drama es purple drama van meg szeretem :-)

Vestara

2015. május 18.

Egy fokkal jobb, mint a mono, de még mindig nem az igazi. Míg a plakátokon a modelleken gyönyörűen pigmentált árnylatok láthatók, a valóságban a legtöbb színnél inkább csak a gyöngyházfényes csillogás látszódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

KataaBabaa

2013. október 31.

Én a kék palettára csaptam le. Hát, vegyes érzelmeim vannak a különböző árnyalataival kapcsolatban. A fehér, és a szürkésfekete árnyalat nagyon rendben van, de a világos és sötétkék árnyalat nem az igazi, így a vele elkészített smink inkább bevert szemnek néz ki, mert az árnyalatok nincsenek összhangban, így az hogy kékes akar lenni nem is látszik, valahogy nem állt össze nekem. kap 3 pontot, mert a fele használható a másik fele nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Gituccci

2013. szeptember 24.

Ez a paletta egyszeruen tokéletes! Nekem két paletta van meg, egy barnás és egy zoldes... Konnyu vele dolgozni, jól lehet árnyékolni, és tartós is. Nagyon szeretem a highlighterét is, szépen csillog. Akár magában is használom, egy szép tusvonallal mesés :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

WaterLily

2013. július 21.

Két paletta, a Purple Drama és a Pink Drama tulajdonosa vagyok. A highlighter rossz, a két középső szín viszont gyönyörűen pigmentált. Általában alappal használom és úgy tartós rajtam. Ilyen porzó szemfestékkel viszont még soha nem találkoztam. Sminkelés közben csak úgy száll mindenfelé, mire végzek, tiszta csillám a fél (ha nem az egész) arcom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

electropanic99

2013. június 2.

Ebből vettem kettőt is: Pink Drama & Purple Drama. Nagyon szépek a színek, sajnos még szemhéjalapozóval sem bírnak ki 8 órát és nem túlzottan pigmentáltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Bambina22

2013. június 1.

Mostanában (az elmúlt 1 hónapban) nem láttam sem DM-ben, sem Rossmannban. Kivonták volna a forgalomból?? :( Régebben imádtam, remélem, csak átmeneti készlethiány :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

dodoos

2013. március 18.

Az egyik kedvenc Maybelline palettám! Nekem a rózsaszínes-lilás árnyalat van meg,és nagyon szeretem. Gyönyörűen lehet árnyékolni a színeket (na nem a benne lévő aplikátorral!) és szép,füstös hatást is elérhetünk velük. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

black_cico

2013. március 14.

tegnap zsákmányoltam és ma gyorsan ki is próbáltam :) először is nagyon dicséretes, h ebben az ítélet időben, gyalogolás közben, mikor hordja az arcomba bele a havat (meg a szemembe is), ugyanolyan maradt, mint otthon mikor felkentem, és most is itthon is ugyanolyan :D tehát tartósság kiváló!! a színárnyalatok lenyűgözőek, tetszik a dobozkája, az aplikátorja végre nem az a ragacsos habszivacs állagú, hanem az a klasszikus amit én szeretem, szépen bánik az anyaggal, a highlighterek nem vmi erős színűek, de nem vészes, a sötétebbek pedig teljesen jól pigmentáltak, a végeredmény pedig tetszik és ez a legfontosabb :) kellemesen csalódtam pedig rosszakat olvastam a régebbi fajta palettájáról.. egy csillagot azért vonok le, mert porzik (de ez majdnem mindegyikre jellemző) és túlságosan csillámos (reménykedem benne, h csak a felületi részen volt ennyi csillám, alsó rétegekben már nem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.