Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Gittab88, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Szárazon és nedvesen is használható.

Tinc

2014. január 10.

Három árnyalat van meg: 10- Pink Passion, 42 - Blue Earth, 62-Mocha Mirage. A kedvencem a Pink Passion, sokszor ment meg a reggeli tanácstalanság során :) Két egymással harmonizáló színű részből állnak, melyek szépen pigmentáltak. Egy sötétebb árnyalat, és az azt kiegészítő világosabb. Szárazon és nedvesen is jól felvihető. A tartóssága miatt csak 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

greengirl

2013. október 2.

Nagyon szeretem, nekem a kék színű van meg. :) Gyönyörű színek, hétköznap is simán hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.