Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Krémes állagú alapozó stick a hibátlan, matt hatású arcbőrért. A közepén található  anti-shine mag a csillogásmentességért felelős.

pomme

2020. április 17.

Imádom ezt a kis alapozót, vagy nem is tudom minek nevezzem. Nem szorul mattításra a bőröm, de muszáj volt kipróbálnom a stick forma miatt. (Nekem) szerencsére nem mattít igazán, csak "porosra" szárad, de közben hidratál, és nem ráncosodik be a bőröm tőle, ahogy a mattabb alapozóktól szokott. Bourjois púdert használok fölé, szépen megfogja az egyébként csúszkálós textúrát. Közepes fedése van, akinek nincs durvább bőrhibája, annak mindenképp érdemes kipróbálni. A kivitelezés és a méret miatt szívem szerint adnék még egy csillagot, iszonyat praktikus. Nem csak azért, mert kicsi, hanem mert mindenféle csodaeszköz nélkül fel lehet vinni. Kapkodós reggeleken nagyon jól jön.

Update: visszatérve Maybelline-Földére, vége megint beraktároztam belőle. Már indulás előtt csak ezt használtam a szeptembertől Karácsonyig terjedő utazásaim közt, és újra a szívembe lopta magát, mert mivel nem folyadék, mint a legtöbb alapozó, így nyugodt szívvel lehet vele repülni, ecsetet nem igényel (sőt, nekem azzal csíkos lesz), szóval biztos voltam benne, hogy megint veszek egy csomót.
Egyetlen bajom vele, hogy napi használattal maximum egy hónapig húzza (vagy inkább 3 hétig). Viszont az aljában nagyon sok marad, amit nem volt kedvem kikaparni, kidobni meg nem volt szívem, így az utolsó 4 darab csak halmozódott a szekrényben. Hirtelen ötlettől vezérelve egy majdnem üres, de még "pici van az alján" hidratálóhoz kevertem mind a négy csutkát, kikevertem homogénre (amennyire engedte), és annyira jó alapozót kaptam, hogy csak pislogtam :D Szépen terül, szépen fed, lehet építeni, hidratál is, szóval az én bőrömre nagyon jó lett. A "csutkák" amúgy egy jó negyed mennyiséget tartalmaznak az egészhez képest, vétek kidobni, főleg, hogy annyira azért nem olcsó a fogyás/ár viszonylatban (9-12 dollár + tax körül van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

pinkprincess112

2018. február 23.

Tök jól nézett ki ezért megvettem, de kipattogtam tőle és nagyon zsíros hatású volt, nulla fedéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Kiprobaltam, de nem volt nagy szam, erdekesnek tartottam, szamomra nagyon kremes volt, es teljesen beleivodott az arcomba, fenylett tole az arcom, es olyan volt mintha 2 kilo alapozo lenne rajtam, raadasul pattanasos is lettem tole, pedig en nem vagyok olyan tipus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

PinkBelleLab

2016. december 8.

Nézelődtem anyummal és megpillantottam ezt a kis cukiságot, eleve tetszett maga az ötlet, hogy két színt egybe komponálnak, és a tesztert próbáltam ki, nagyon krémes és jól fed. Úgyhogy meg is vettem! :DDD Nem is volt vészesen drága.:) (8 euro) Ráadásul ezáltal felfigyeltem a Maybelline további termékeire is, hisz rengeteg ötletes dolgot találtam ez mellett.:)

Update: Nem nagyon hasznalom,mert kipattogtam tole :/ es ahogy elakartam takarni ezzel a kremmel csak rosszabb lett, nem jellemzo ram a pattanasossag, de most nagyon durva volt. Talan allergias lehetek valamire az osszetevok kozul, es megfigyeltem, hogy tulsagosan raullepszik az arcra es kenyelmetlen viselni. :( Kar erte, mert tokjol nezzki es otletes.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

helgus96

2016. július 6.

Ezigen Maybelline! Szuper terméket csináltál, úgyhogy nem bánnám, ha itthon is forgalmaznád! Annyira jól fed, kontúrozáshoz is kiváló! Valóban matt, csillogás mentes, és ez megmarad a nap végéig is. Tetszik ez a kiszerelés, habár mindennapos használat mellett szerintem gyorsan fogy (így alkalmanként használom csak).
Az ár itt hiányzik, nem tudom, ki honnan szerzi be, én eBay-ról hozattam 2700 ft-ért. Még kutakodom honnan lehetne beszerezni normális áron, mert az eBay elég rizikós, így is már lemondtam róla, amikor végülis megjött 3 hónap után. Nagyon kár, hogy itthon nem kapható pedig tuti, hogy lenne rá kereslet, mert ezt nem lehet nem szeretni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

emcuscicus666

2016. június 7.

Szerelem elso latasra...
Imadom a Maybelline Fit me! termekeit, az alapozo az egyik kedvencem. Igy muszaj volt ezt is kiprobalnom. Engem kilora meg lehet venni az olyan szavakkal, hogy 'matt' es 'csillogas mentes', mivel a T-zonam igencsak zsiros.
Konnyen megtalatam a sajat arnyalatomat, ami elsore tul sotet, am eldolgozva szepen kiadja az igazi arnyalatot. Konnyu egyenletesen felvinni valamint eldolgozni a hajtoveknel es a nyakon. Persze ez sem mattit egesz nap, azonban puderrel ra lehet segiteni, es kesobb is frissiteni. Szep a fedese, nalam meg elmegy ez a kozepes takaras, mert nem igazan szeretem a vakolatot az arcomon. Melegebb napokon is szivesen hordom, ami nagy szo nalam. :)
Meg vagyok elegedve ezzel a termekkel. Raadasul kedvezmenyesen vettem 2+1 akcio kereteben egy osztrak Bipaban.

Update

Most, hogy meg nem ertem el a nyari szinemet, de mar nem is vagyok hofeherke, konturozasra hasznalom.
Eloszor ezt a sticket dolgozom el szepen, aztan por allagu bronzositoval ugymond fixalom. Egesz nap tart a bronzos hatas, meg a legnagyobb melegben is.
Nagyon szeretem, minden nap hasznalatban van nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Szerelem elso latasra...

Update

Nagyon szeretem, minden nap hasznalatban van nalam.

justagirl

2016. április 29.

Nagyon szép vékony fedése van. Kár, hogy otthon nincs. Megérte volna behozni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

d-i_n-a

2014. szeptember 29.

Szeptember 29.
Update: Azóta csak a a sötétebbet használom kontúrozásra még most is tökéletes..és még mindig van benne...attól függetlenül veszek most még mert félek, hogy elfogy :)
A világosabbat néha néha használom a szemhéjamra alapként..viszont pár óra múlva nagyon csúnyán becsíkozódik

Április 20.
Nagyon jó kis alapozó :)
Kellemes púderes hatása van és elég sokáig matt marad tőle az arcom :)
Két szín van meg a legvilágosabb és a legsötétebb..kontúrozásra tökéletes!
Nagyon sajnálom, hogy nem hozták be hozzánk :(
Tuti, hogy újrarendelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Szeptember 29.

Április 20.
Nagyon jó kis alapozó :)
Kellemes púderes hatása van és elég sokáig matt marad tőle az arcom :)
Két szín van meg a legvilágosabb és a legsötétebb..kontúrozásra tökéletes!
Nagyon sajnálom, hogy nem hozták be hozzánk :(
Tuti, hogy újrarendelem :)

kicsim1978

2013. november 17.

Nem vagyok nagy rajongója a márkának,de ez teli találat!Valóban mattít,szépen eldolgozható,nem ragad.Én a szem alatti karikákra,és az orromra használom.Nem ül meg a ráncokban,jól tartja a porpúdert.Lágy textúra,nem kell rányomni a bőrre hogy jusson belőle az arcunkra!Nagyon jó kis alapozó,vagy korrektor,ki minek használja!Táskabiztos a csomagolása is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

sugar bunnie

2013. szeptember 13.

Azt kell hogy mondjam, hogy végre megtaláltam AZ Alapozót!! Évek óta nem vettem semmit a márkától, ezt a termeket is csak kíváncsiságból próbáltam ki, es nagyon jól teljesít!! Az en arcom mar két óra után diszkógömbként szokott csillog mi, meg a drágább alapozók után is, így nagyon meglepett,amikor ma munka után bele néztem a tükörbe, és egy egészségesen csillogó pofit láttam!! Könnyű krémes állag, egy rétegben is jól fed, a színe teljesen megegyezik a bőrömével, könnyű eldolgozni, a csavaros kivitelezést pedig imádom, gyorsan meg lehet oldani a sminkelést. Eddig 5+1 csillag,remelem így is marad!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.