Maybelline

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dióssüti, Módosítva: 2012. november 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Nagy kefével.

SzSofi

2019. május 29.

Kicsi a keféje, nagyon meg kell dolgoznom azért, hogy szempillát varázsolja, de ha sikerült akkor nem potyog le és tartós. Nem igazán tudom igy használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

KDoraa

2016. július 29.

Imádom. Tartós, szépen szét tudom választani a pilláimat vele és nem kenődik fel a szemhéjamra (egész nap után sem). Az ára is csodás, biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

aniita

2015. november 24.

Szép pillákat csinál, nekem elég tartósan fenn is marad a pillákon. Imádom mert praktikus és a belső szempillákat is szépen el tudom vele érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

nikolett

2015. június 19.

Nagyon-nagyon nem... semmit nem ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Nagyon-nagyon nem... semmit nem ér sajnos.

Audrey80

2013. október 27.

Szép pillákat csinál és könnyű használni, de nekem fél napot sem bírt ki, hamar jött a panda-hatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

nkatika

2013. február 13.

Fantasztikus spirál, fiatal koromban is ez volt a legjobb, most is magasan a léc fölötti! Nem csomós, szépen szétválasztja a pillákat, jól kiemeli. Nem lesz hosszabb tőle, inkább csak dúsabb, sűrűbb - de nekem kilométeres pilláim vannak, nincs is rá szükségem :) A zöld színű pedig egyszerűen hihetetlen élénk, a többi zöldséghez képest, amit próbálnak eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 13.

Nikoletta

2012. november 24.

Jó pár szempillaspirált fogyasztottam már el életem során, de ez a legeslegjobb. Olyan műszempilla hatása van, hogy én el sem hittem!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.